SORAYA BODY DIET24 SERUM DO CIAŁA ANTYCELLULIT I WYSZCZUPLANIE

SORAYA BODY DIET24 SERUM DO CIAŁA ANTYCELLULIT I WYSZCZUPLANIE
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Preparat nałożyć na miejsca objęte nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować 2 razy dziennie.

SERUM BODY DIET24 to kosmetyk do pielęgnacji całego ciała, przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz „pomarańczowej skórki”.

Formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji!

Fat burner (keton malinowy) – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop.

Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.

Dieta komórkowa – blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Kofeina + L-karnityna + guarana – pobudzają krążenie, stymulują procesy spalania tłuszczu i ograniczają procesy jego magazynowania.

Potwierdzone efekty 4-tygodniowej kuracji:

83% – redukcja cellulitu*

92% – polepszenie nawilżenia skóry*

92% – poprawa jędrności i sprężystości skóry*

Zmniejszenie obwodu uda – nawet o 2 cm**

* badanie satysfakcji wśród kobiet 30+ z BMI>25

** wynik pomiaru metrycznego

Poj. 200 ml   Cena 14.90 zł

TEST REDAKCJI

Aga: Soraya Body Diet24 Serum do ciała antycellulit i wyszczuplenie: Balsam stosuję regularnie od dwóch miesięcy. Codziennie – raz lub dwa razy dziennie, dwa razy w tygodniu robię porządny peeling rękawicą Kessa, tak do zaczerwienienie skóry. Jeśli chodzi o dietę: zmniejszyłam ilość wypijanej kawy do picia jej tylko w weekendy, odstawiłam mięso, słodycze jem, ale znacznie mniej, głównie owoce i warzywa, piję ok. 1,5 l wody dziennie. Nie powiem, żebym jakoś znacząco ćwiczyła, ale zwiększyłam dawki ruchu: jak mam jechać pięć km autem – idę na piechotę. Piszę o tym wszystkim, ponieważ zlikwidowałam cellulit i aż o 4 cm zmniejszyłam obwód ud. Jestem pod wrażeniem. Myślę, że te wszystkie czynniki zagrały razem. Dieta, zdrowy tryb życia i dobry balsam. Z serum Body Diet 24 jestem naprawdę zadowolona. To dobry produkt. Lekko chłodzi, mam wrażenie, że przez cały dzień „pracuje” z cellulitem. Tuba starcza na ok. miesiąc, ale ma korzystną cenę, więc można pozwolić sobie na dłuższą kurację. Polecam i trzymam za Was kciuki!

Share this product