SEPHORA Wonderful Cushion Matowy krem do ust

SEPHORA Wonderful Cushion Matowy krem do ust

Pierwsza pomadka w poduszeczce od Sephora, zainspirowana nowymi koreańskimi trendami dla makijażu zapierającego dech w piersi. Formuła, wzbogacona masłem Karité i olejkiem z nasion bawełny, połączona z aplikatorem w poduszeczce, w pełni pokrywa usta kolorem o matowo-pudrowym wykończeniu, jakiego nie daje żaden inny produkt Sephora.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Nowa konsystencja „gumki” zamknięta w poduszeczce daje możliwość, po raz pierwszy w Sephora, stworzenia dwóch, ultra modnych efektów makijażu przy pomocy jednego produktu:
- Usta cieniowane, efekt „przygryzionych ust”.
- Pełne usta, efekt wysokiego poziomu krycia.

Plusy:
- Aplikacja poduszeczką dla 2 efektów makijażu.
- Intensywny kolor i matowo-pudrowe wykończenie.
- Gładkie, miękkie usta, bez niedoskonałości.

9ml/40 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

TEST REDAKCJI

Monika: SEPHORA Wonderful Cushion Matowy krem do ust. To wyjątkowy produkt. Absolutnie wart poznania. Kolor nakłada się końcówką, która jest okrągłą miękką gąbeczką. Dzięki niej można dość swobodnie bawić się w cieniowanie ust. Można nałożyć kolor na całości ust, albo tylko po wewnętrznej krawędzi, tworząc dość oryginalny look. Mimo intensywnego koloru, matowe wykończenie sprawia, że usta wyglądają mega naturalnie. I zasadne jest pytanie, czy to błyszczyk, czy ma takie niesamowite usta! Polecam.

Share this product