SEPHORA Luminizer to go Rozświetlacz w sztyfcie

SEPHORA Luminizer to go Rozświetlacz w sztyfcie

Kremowy rozświetlacz w sztyfcie.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Praktyczny w użyciu sztyft i kremowa formuła o pudrowym wykończeniu podkreślająca naturalny naturalny blask cery.

Plusy:
- Rozświetla strefy twarzy, które w naturalny sposób przyciągają światło, aby podkreślić blask cery. Perłowe odcienie z drobinkami idealnie dopasowują się do każdej karnacji.
- Kremowa formuła o pudrowym wykończeniu doskonale wtapia się w skórę i umożliwia stopniowanie intensywności koloru zależnie od upodobań.
- Praktyczny podróżny format sztyftu. Kształt stożka umożliwia bezpośrednią aplikację na strefy twarzy wymagające rozświetlenia. Rozetrzyj opuszkiem palca i gotowe!

5,5g/40pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

TEST REDAKCJI

Ania: SEPHORA Luminizer to go Rozświetlacz w sztyfcie. To jeden z fajnych kosmetyków od Sephory w wersji TO GO. Bardzo lubię tę kolekcję podręcznych, do zabrania wszędzie kosmetyków. Rozświetlacz jest w sztyfcie, zatem można go nawet schować do małej torebki. Testowałam wersję 11 Miss Sparkling, która nadaje się do każdego odcienia skóry. Bardzo ładnie rozświetla skórę, efekt jest subtelny. Jest kremowej konsystencji. Dość długo się utrzymuje, nie waży podkładu (podkład BareMinerals). Forma sztyftu jest bardzo wygodna. Używam go także jako rozświetlacza do ciała. Polecam.

 

Share this product