PULANNA Krem ze srebrem na dzień

PULANNA Krem ze srebrem na dzień

Ten wyjątkowy krem reguluje wydzielanie łoju, chroniąc pory skóry przed zablokowaniem, umożliwiając równocześnie jej prawidłowe oddychanie. Stymuluje proces regeneracji komórek, chroni skórę przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych (wiatr, kurz, mróz).

  Zapobiega podrażnieniom i stanom zapalnym. W skład kremu wchodzą także ekstrakty z aloesu i angeliki. Aloes zwiększa nawilżenie naskórka, natomiast angelika przyspiesza metabolizm, pobudza procesy regeneracji i wyrównuje pigmentacje.

  Skład kremu zapewnia prawidłowe nawilżenie nawet w przypadku skóry łojotokowej, a co za tym idzie zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Może być stosowany jako podkład pod makijaż.

60g/ cena:39PLN

TEST REDAKCJI

Monika: Do pary z kremem pod oczy dostałam do testowania krem na dzień Pulanny. Oba pochodzą z kolekcji Phytosilver. Krem na dzień wygląda, jakby w żelu zatopione były perły kremu. W obu opakowaniach jest dołączona szpatułka do nakładania kremu. Krem na dzień bardzo dobrze się wchłania i nawilża skórę. Wygładza i uelastycznia skórę już po miesiącu. Skóra jest rozjaśniona i zdecydowanie bardziej promienna. Jestem zadowolona.

Share this product