NOVACLEAR Urban Sunblock SPF 50+ Krem do twarzy skóra wrażliwa

NOVACLEAR Urban Sunblock SPF 50+ Krem do twarzy skóra wrażliwa

Krem SPF 50 + zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem szkodliwych dla skóry promieni UVA, UVB i IR. Zawarty w formule ekstrakt z aloesu i hydromanil, działają kojąco i łagodząco. Stosowany codziennie na dzień zapewnia ochronę przed miejskim słońcem i zanieczyszczeniami. Krem dobrze się wchłania, nie pozostawiając białego filmu na skórze. Idealnie nadaje się pod makijaż. 

Nanieść równomiernie na twarz 30 minut przed ekspozycją skóry na słońce, powtórzyć czynność po 2 godzinach. Unikać kontaktu z oczami. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu.

40ml

TEST REDAKCJI

Novaclear Urban Sunblock SPF 50+ do skóry wrażliwej testowaliśmy rodzinnie podczas całodziennej wyprawy kajakiem, w solidnym upale 30 stopni +. Nie znałam wcześniej tej marki pod kątem ochrony przeciwsłonecznej, więc nie wiedziałam czego można się spodziewać. Krem jednak nie zawiódł. Obietnica SPF50+ dotrzymana. Rzeczywiście solidnie ochronił przed promieniami słonecznymi, a w moim przypadku także przed poparzeniem słonecznym. Co ważne, krem nie pozostawia białej warstwy, co jest szczególnie ważne, jeśli trzeba smarować się, co dwie godziny bez lusterka! Krem bardzo szybko się wchłania, ma bardzo subtelny zapach. Ta wersja jest do skóry wrażliwej, rzeczywiście jest dla niej odpowiednia. Zdecydowanie mogę polecić. 

Share this product