MAKEUP FOR EVER Korektor Cieni pod Oczami Ultra HD

MAKEUP FOR EVER Korektor Cieni pod Oczami Ultra HD

HD INVISIBLE COVER CONCEALER – korektor niewidoczny na skórze

Technologia 4K, fotografia w ultra-wysokiej-rozdzielczości zrewolucjonizowała obraz w zakresie precyzji, odwzorowania rzeczywistości, poziomu detalu, który jest czterokrotnie wyższy niż w technologii HD. Przemysł filmowy i telewizyjny również ma nowe standardy w zakresie makijażu i wymaga efektu cery bez skazy. Rezultatem dążenia do perfekcji było stworzenie w roku 2015, pod profesjonalnym okiem Dany Sanz – Założycielki i Dyrektor Artystycznej Make Up For Ever, linii podkładów ULTRA HD. Kolejnym etapem w drodze do doskonałości, po wdrożeniu technologii produktów udoskonalających cerę i niewidocznych na skórze, jest nowy podkład niwelujący cienie pod oczami i kompatybilny z technologią 4K. Innowacyjna formuła kosmetyku, wzbogacona o kompleks 4K stanowi konkurencję dla ultra-wysokiej-rozdzielczości aparatów cyfrowych. Udoskonala ona wygląd cery oraz rozświetla skórę w konturze oka.

Korektor ULTRA HD CONCEALER to kontynuacja sztuki udoskonalania cery poprzez efekt „drugiej skóry”. Świetlista formuła profesjonalnego korektora ULTRA HD CONCEALER, po nałożeniu, stapia się ze skórą niwelując zmarszczki, cienie pod oczami i niedoskonałości cery a także zapewnia uczucie komfortu. Kontur oka jest rozświetlony a spojrzenie zyskuje intensywność i blask.

Sekret “niewidoczności na skórze” kompleksu 4K

Korektor ULTRA HD CONCEALER zawdzięcza efekt pokrycia niewidocznego na skórze zawartości trzech kluczowych składników w kompleksie 4K, obecnych już w formule podkładu ULTRA HD:

• Cząsteczki odbijające światło dla jeszcze bardziej transparentnego efektu.

• Wzmacniacze świetlistości dla efektu jeszcze bardziej promiennej cery.

• Kuliste kapsuły kwasu hialuronowego dla optymalnego uczucia komfortu.

…w połączeniu z technologią niwelowania cieni pod oczami

Dla efektywnego miejscowego działania, kompleks 4K w korektorze ULTRA HD CONCEALER został wzbogacony o:

• Składnik aktywny, który pomaga maskować cienie pod oczami, stymulując produkcję kolagenu i redukując ciemne przebarwienia.

• Żel elastomerowy 3D, który redukuje widoczność zmarszczek i drobnych linii, wypełnia mikro-wgłębienia skóry w konturze oka i sprawia, że derma odzyskuje miękkość.

• Krzemionkę wyrównującą skórę w konturze oka i przywracającą jej miękkość.

Dostępny w 10 odcieniach – 7 ml

Cena: 119,00 PLN – 15 g

Dostępny w Parfumeriach Sephora.

 TEST REDAKCJI

Kasia: Marka MakeUp For Ever dotrzymuje obietnic. Jakość produktów poznałam po raz pierwszy używając podkładu, który jako jeden z nielicznych zapewnia bardzo mocne krycie (mam przebarwienia na skórze) z autentycznym brakiem efektu maski. Wiele osób komplementuje moją cerę i czasem przyznaję się, że to zasługa MUFE! Świetnie, że do linii dołączył korektor pod oczy. Idealnie koryguje cienie pod oczami, cera od razu nabier świeżego wyglądu. Co ważne nie zbiera się w zagłębieniach zmarszczek pod oczami, tylko niweluje je, są zdecydowanie mniej widoczne. Jest dostępnych aż 10 odcieni, zatem idealnie można dobrać korektor odpowieni do koloru skóry. To wielka zaleta, bo zazwyczaj są dostępne 2-3 odcienie korektorów. Polecam.

Share this product