KAT VON D Everlasting pomadka w płynie Lolita

KAT VON D Everlasting pomadka w płynie Lolita

Pomadka do ust w płynie o trwałych pigmentach, bez migracji koloru. Kremowa formuła idealnie rozprowadza się na ustach, pozostawiając matowy efekt w zaledwie kilka sekund. Formuła nowej generacji o ekstremalnej trwałości, w odcieniach o wysokim nasyceniu pigmentów, zawiera nawilżające czynniki naturalnego pochodzenia takie, jak: witamina E oraz pestki słonecznika. Kolekcja pomadek do ust w płynie

Everlasting zawiera 26 odcieni, od najbardziej klasycznego po najbardziej oryginalny. Słynny odcień Lolita jest bezsprzecznym bestsellerem wśród odcieni nude.

6,6ml cena: 89 pln

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Anna: Kat von D EVERLASTING LIQUID LIPSTICK. Kolor Lolita. Zacznę od oceny koloru – bardzo ładny, naturalny odcień. Ideał NUDE. Można go używać na co dzień. Pomadka bardzo dobrze się rozprowadza i dość dokładnie można poprowadzić kreskę. Konsystencja jest jedwabista. Jest trwała, utrzymuje się pół dnia na ustach. Można robić ewentualne poprawki. Nie przesusza ust. Ściera się równomiernie, gradientowo. To duży plus, ponieważ w przypadku innych tego typu produktów często zostają nierównomierne placki. Bardzo polecam tę pomadkę. Zdecydowanie nie będzie to moja jedna – jedyna. Kolorów do wyboru jest mnóstwo.

Share this product