HYDRATIA fizjologiczny balsam do ciała z ceramidami

HYDRATIA fizjologiczny balsam do ciała z ceramidami
Opis na Zajawce

Uzupełnia braki substancji fizjologicznych w skórze

Codzienna pielęgnacja odwodnionej skóry całego ciała.

Hydrasalinol
Unikalna substancja, umożliwiającą dostarczanie mocznika do głębszych warstw skóry i zapobiegającą jego przeznaskórkowej utracie (TEUL).
Ceramidy roślinne
Odbudowują struktury lipidowe. Wzmacniają przyleganie komórek, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).
Kompleks NMF
Stanowi 15 – 20 % całkowitej masy warstwy rogowej naskórka. Odpowiada za zdolność do wiązania wody i wpływa na elastyczność warstwy rogowej.
Mocznik
Wiąże wodę w głębszych warstwach naskórka oraz reguluje proces jego rogowacenia.
Hialuronian sodu
Substancje naturalnie obecna w naskórku oraz w skórze właściwej. Wiąże wodę w skórze i długotrwale zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wraz z Hydromanil® tworzy film ochronny, który stanowi zabezpieczenie przed utratą wody z komórek.
Suberlift®
Opatentowany i przebadany lipopolimer. Dzięki zawartości suberyny (hydrofobowa substancja występująca w ścianach komórkowych)
Olej sezamowy
Uzupełnia w skórze NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które regulują funkcjonowanie bariery ochronnej oraz wzmacniają warstwę rogową naskórka.
Woda termalna z Iwonicza

Należy stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę całego ciała.

Uzupełnia braki substancji fizjologicznych w skórze. Chroni przed utratą mocznika ze skóry. Pomaga utrzymać naturalną elastyczność skóry. Opóźnia procesy starzenia się skóry. Zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia i komfortu.

200 ml

Share this product