FILORGA Scrub & Mask Maska złuszczająca i dotleniająca

FILORGA Scrub & Mask Maska złuszczająca i dotleniająca

Dotleniająca maska złuszczająca

Maska złuszczająca o podwójnym działaniu: dotlenia skórę i odkrywa jej nowe oblicze.

- Krok 1: złuszczanie regeneracyjne skóry.
Delikatnie wmasuj produkt w oczyszczoną skórę: Mikrocząsteczki perlitu delikatnie usuną martwe komórki, a enzym, o działaniu naśladującym proces „embryo hatching” pobudza złuszczanie, dając efekt w pełni odnowionej skóry.
- Krok 2: przeciwstarzeniowa maska dotleniająca.
Po zakończeniu złuszczania, odczekaj chwilę, by produkt zaczął działać: jego konsystencja zmieni się w aktywną piankę: NCTF® pobudzi proces regeneracji komórkowej a uwolnione mikropęcherzyki tlenu sprawią, że skóra ponownie zacznie oddychać. Produkt należy usunąć po zniknięciu pęcherzyków.

Pory natychmiast ulegają zwężeniu, a struktura skóry odnawia się i wygładza. Dotleniona skóra lśni świeżo odzyskanym blaskiem.

Jak używać?
1.Nanieś grubą warstwę Scrub & Mask na osuszoną skórę, unikając okolic oczu.

2.Wmasuj delikatnie produkt w skórę okrężnymi ruchami. Kontynuuj masaż przez minutę.

3.Pozostaw produkt na skórze. Wkrótce zaczną pojawiać się pęcherzyki, co oznacza, że tlen zaczyna wnikać w skórę.

4.Kiedy (po około dziesięciu minutach) pęcherzyki znikną, zmyj produkt wodą.

Maska SCRUB & MASK może być stosowana do każdego typu skóry, od jednego do trzech razy w tygodniu.

55ml/175 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

TEST REDAKCJI

Paulina: FILORGA Scrub & Mask Maska złuszczająca i dotleniająca. Po pierwsze duży plus za innowacyjne opakowanie z pompką. Po zdjęciu wieczka, górną powierzchnię naciska się i przez otwór wypływa maseczka. Dzięki temu maska jest dłużej świeża, a także nie spływa po opakowaniu. Ale to dopiero początek atrakcji. Po nałożeniu na twarz, tworzą się pęcherzyki powietrza, które musują. Dosłownie czuć delikatne muskanie pękających pęcherzyków na skórze. Maska jest kremowa, biała, dodatkowo wzbogacona granulkami peelingu. Gdy pęcherzyki przestaną musować, należy zmyć maseczkę. Cera jest po niej bardzo dobrze oczyszczona, odświeżona i przepięknie rozświetlona. Rzeczywiście jest skuteczna. Czuję, jakbym po masce Filorga miała całkowicie odnowioną skórę. Jestem bardzo z niej zadowolona. Polecam.

Share this product