FILORGA NCTF-Reverse Ekstremalnie Regenerujący Krem

 FILORGA NCTF-Reverse Ekstremalnie Regenerujący Krem

Ekstremalnie regenerujący krem - [zmarszczki - jędrność - blask]

Regenerująca formuła pielęgnacyjna o ultrawysokim stężeniem kompleksu NCTF(1). Odnawia skórę i wzmacnia efekty przeciwstarzeniowe.

Kompleksowa odnowa jakości skóry [aktywna regeneracja]:
Formuła zawiera NCTF - unikalny kompleks polirewitalizujący, wywodzący się z medycyny estetycznej, po raz pierwszy zawarty w stężeniu odpowiadającym dawce wstrzykiwanej podczas zabiegu mezoterapii w gabinecie medycyny estetycznej.

Wyjątkowo aktywne działanie przeciwstarzeniowe [zmarszczki - jędrność - blask]:
Połączenie najlepszych aktywnych składników przeciwstarzeniowych [kwas hialuronowy + kolagen + witaminy A, H, I, E] oraz składników poprawiających ich skuteczność, zapewnia działanie wygładzające zmarszczki, wyrównujące koloryt skóry i poprawiające jej blask. krem o niezwykle komfortowej konsystencji, wzbogacony masłem shea. efekt matujący.

Jak używać?
Stosuj rano i wieczorem, jako produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Aby uzyskać pełen efekt regeneracyjny nałóż krem NCTF-Reverse po zastosowaniu emulsji NCTF-Essebce i serum NCTF-Intensive.

(1) NCTF to unikalny, zintegrowany kompleks polirewitalizujący w stężeniu odpowiadającym dawce wstrzykiwanej w gabinecie medycyny estetycznej.

50ml/349 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

TEST REDAKCJI

Monika: FILORGA NCTF-Reverse Ekstremalnie Regenerujący Krem. To bardzo odżywczy, bogaty krem dla cery wymagającej solidnej regeneracji. Przyznam szczerze, że od dawna szukałam tak mocno regenerującego produktu. Większość jest bardzo lekka, szybko się wchłania i szybko o nim skóra zapomina. Ten krem taki nie jest. Rzeczywiście bardzo bogata konsystencja, wręcz masłowa, świetnie odżywia skórę. Co ciekawe, krem nie pozostawia wogóle tłustej warstwy. Skóra go wręcz wsysa. Bardzo mi pomógł zrównoważyć i doprowadzić skórę do harmonii. Może i ma swoją cenę, ale podobną kwotę trzeba wydać w gabinecie za byle zabieg, tymczasem tu dostajemy wartościowy krem, który jest wydajny i z powodzeniem starcza na 4 miesiące. Używam wieczorami, nakładam go po 20.00, długo przed pójściem spać, aby nie "klepywać" w poduszkę. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Share this product