DR ORGANIC Serum pod oczy z żelem ślimaka

DR ORGANIC Serum pod oczy z żelem ślimaka

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Carthamus tinctorius (Safflower) seed oil, Olea europaea (Olive) fruit oil, Snail secretion filtrate, Glycerin, Aleurites moluccana (Candlenut) nut oil, Glyceryl oleate citrate, Magnesium aluminum silicate, Caprylic/capric triglyceride, Moringa oleifera  seed oil, Benzyl alcohol, Xanthan gum, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Sodium phytate, Tocopherol, Dehydroacetic acid, Levan, Olea europaea (Olive) leaf extract, Decyl glucoside, Zizyphus jujuba (Jujube) seed extract, Alcohol, Phenethyl alcohol, Citric acid.

Dr.Organic Snail Gel Eye Serum to połączenie cennych ekstraktów organicznych z wydzieliną ślimaka Helix aspersa Müller, której niesamowite właściwości pozwalają ślimakom regenerować uszkodzoną muszlę i tkanki skóry. Nasz wyjątkowy koktajl składników bioaktywnych, takich jak ekstrakt
z liści drzewa oliwnego, polisacharyd o nazwie lewan czy wyciąg z nasion jujuby (PROTEOLEA®*), połączyliśmy ze śluzem ślimaka. Tak powstało  serum przeciwstarzeniowe, które chroni skórę, nawadnia ją i wygładza, sprawiając, że zmarszczki są mniej widoczne.

Preparat zawiera aktywne składniki, które pomyślnie przeszły badania kliniczne, dowodzące, że:
• Zapewniają o 6 lat młodszy wygląd w 4 tygodnie
• Poprawiają elastyczność skóry i stymulują jej odnowę
• Chronią przed oksydacyjnymi uszkodzeniami komórek przez wolne rodniki
• Nawilżają i wygładzają skórę
• Pomagają spowolnić proces starzenia się skóry

*PROTEOLEA® jest niezwykle cenną mieszaniną bogatego w oleuropeinę ekstraktu z liści drzewa oliwnego, wyciągu z jujuby (głożyna pospolita) i polisacharydu, dzięki którym skóra skutecznie opiera się upływowi czasu. Oleuropeina wzmacnia aktywność proteasomów (naturalny proces recyklingu białek w komórkach skóry, który z wiekiem stopniowo zwalnia), dzięki czemu produkty metabolizmu komórkowego, takie jak utlenione białka, szybciej się rozkładają. Jujuba wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym. Polisacharyd lewan tworzy warstwę uszczelniającą naskórek. PROTEOLEA® skutecznie zwalcza objawy przedwczesnego starzenia się skóry, takie jak szorstkość, słabe nawodnienie i spowolnienie procesów odnowy komórkowej, dzięki czemu skóra odzyskuje młody wygląd.

15 ml

TEST REDAKCJI

Dr Organic Bioactive Skincare Organic Snail Gel Eye Serum

Małgosia: Mam pierwsze zmarszczki pod oczami, które są szczególnie widoczne podczas uśmiechu. Ta obserwacja spowodowała, że przychylnym okiem spoglądam w kierunku wszelkich kremów pod oczy. Pojawiają się głosy, że bez sensu jest stosowanie kremów pod oczy, lepiej jest stosować krem do twarzy. Nie zgadzam się z tą opinią. Widać to dokładnie na przykładzie kremu, o którym dzisiaj piszę. Krem, a raczej w tym przypadku serum, ma płynną, lekką konsystencję, która otula i zabezpiecza bardzo cienką skórę pod okiem. Zwykły krem byłby zbyt ciężki. Krem nie ma zapachu, jest bardzo delikatny nawet dla wrażliwców, do których się zaliczam. Czy potrafi to samo krem do twarzy? Nie jestem przekonana, szczególnie jeśli producent wzbogaca krem o składniki, które szczególnie dobrze działają na obszar pod oczami. Poza tym, bardzo zaciekawiło mnie przyrzeczenie „młodsza o 6 lat w 4 tygodnie”. Jestem po pierwszym tygodniu i zauważam delikatną poprawę, ale zobaczymy za 3 tygodnie smile. Uzupełnię ten test.

Share this product