DERMIKA V-Modelist Krem poprawiający elastyczność

DERMIKA V-Modelist Krem poprawiający elastyczność

Krem na dzień to staranna kompozycja zaawanso­wanych składników dedykowanych do antyglika­cyjnej, przeciwstarzeniowej pielęgnacji cery doj­rzałej po 40. roku życia. Formułę z peptydowym kompleksem antyglikacyjnym oraz biomime­tycznym lipopeptydem wzbogacają DC-karnozyną oraz morwą białą, aby nie tylko spowalniać i cofać starzenie glikacyjne, ale również zadbać o młody wygląd cery. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, aby zadbać o wyrazistą linię owalu twarzy.

  • u 80% kobiet potwierdzono poprawę własności biomechanicznych skóry, odmładzających owal twarzy*
  • poprawa jędrności skóry nawet o 34%*
  • poprawa elastyczności skóry potwierdzona u 100% kobiet**
  • redukcja ilości zmarszczek średnio o 23%**

PEPTYDOWY KOMPLEKS ANTYGLIKACYJNY z DC-karnozyną cofa proces glikacji na jego wczesnym etapie. Uwalnia włókna kolagenu od cząsteczek cukru, przywracając jego strukturze sprężystość, a skórze jędrność.

BIOMIMETYCZNY LIPOPEPTYD kompensuje negatywny wpływ glikacji. Aktywizuje fibroblasty do produkcji nowych włókien elastyny, aby przywrócić skórze elastyczność.

KOMPLEKS HAMUJACY GLIKACJE Z MORWĄ BIAŁĄ ogranicza oddziaływanie cukrów z białkami i zmniejsza aktywność wolnych rodników. Dzięki temu spowalnia starzenie się komórek skóry, dbając o Twój młody wygląd.

*) Wyniki badan aparaturowych po 4 tygodniach stosowania kremu na dzień i na noc

**) Wyniki badan aparaturowych po 6 tygodniach stosowania kremu na dzień

 

Poj.50 ml  Cena 159 zł

TEST REDAKCJI

DERMIKA V-MODELIST Krem poprawiający elastyczność 40+, na dzień – bogata kremowa konsystencja, świetnie się wchłania i od razu jest uczucie przyjemnego wygładzenia skóry. Krem bardzo dobrze się sprawdza jako krem na dzień – daje wielogodzinne uczucie nawilżenia, wygładzenia, nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Można go z powodzeniem używać bezpośrednio pod makijaż, lub pod bazy, ponieważ nie powoduje warzenia podkładu. Już po kilkudniowym stosowaniu można zauważyć, że krem rzeczywiście poprawia jakość skóry. Cera jest wyraźnie jaśniejsza, gładsza, przyjemna w dotyku. Krem Dermika V-Modelist jest idealnie skomponowany do cery dojrzałej. Jest bardzo odżywczy. Zdecydowanie przyniesie korzyść w przypadku cery poszarzałej, zmęczonej, która potrzebuje dodatkowego zastrzyku energii i poprawy jakości.

 

Share this product