Coach New York Woda Perfumowana

 Coach New York Woda Perfumowana

ZAPACH

Coach Eau de Parfum jest wynikiem inspiracji podstawowymi, rdzennymi wartościami i symbolami marki. Stanowi olfaktoryczną interpretację nowoczesnego luksusu zakorzenionego w modnej, miejskiej atmosferze Nowego Jorku. Podobnie jak skórzane akcesoria marki, zapach ten jest ostateczny, ponadczasowy, niepowtarzalny.

Stworzony przez kreatorki - Anne Flipo i Juliette Karagueuzoglou, należy do rodziny kwiatowo-orientalno-owocowej i stanowi efekt inspiracji spontaniczną energią i miejskim szykiem New York City.

Zapach pełen kontrastów. Coach Eau de Parfum w nucie głowy urzeka jasnym, musującym akordem malin, różanym sercem, a następnie otula zamszowym piżmem w nucie bazy. To esencja kobiety marki Coach.

FLAKON

Kobiecy, zmysłowy, ciężki flakon o owalnym kształcie, tak charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania złotego korka był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka w kolorze czarnym z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki - koń zaprzężony do trójkołowej bryczki - nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.

Nuta głowy-malina
Nuta serca-róża
Nuta bazy-piżmo

OPAKOWANIE

Opakowanie to wyraz hołdu oddanego dorobkowi luksusowej marki Coach. Struktura opakowania przypomina w dotyku delikatną, skórzaną torebkę, tym razem w kolorze pudrowego różu, ozdobioną czarnym logo, podkreślając w ten sposób zarówno kobiecość jak i śmiałość Eau de Parfum.

COACH woda perfumowana 30 ml           -          169 pln

COACH woda perfumowana 50 ml           -          299 pln

COACH woda perfumowana 90 ml           -          379 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

Share this product