CLARENA Softening Green Tea Salt

CLARENA Softening Green Tea Salt
Opis na Zajawce

Zmiękczająca sól z zieloną herbatą do kąpieli stóp i ciała.

Do kąpieli ciała 3-6 łyżek na wannę, do stóp 1-2 łyżek na 3 litry ciepłej wody.

Aromatyczna sól do kąpieli stóp i ciała z listkami zielonej herbaty i mocznikiem. Magnez, mangan, żelazo i cynk dostarczają skórze mikroelementów niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Mocznik intensywnie nawilża i zmiękcza, a polifenole łagodzą podrażnienia, odtoksyczniają i odświeżają skórę.

600g

Cena: 42 PLN

TEST REDAKCJI

Anita: Clarena Softening Green Tea Salt zmiękczająca sól z zieloną herbatą do kąpieli stóp i ciała zapakowana w duże opakowanie (600g), jest bardzo ekonomiczne i wystarcza na wiele aromatycznych kąpieli. Opakowanie estetyczne i nowoczesne. Po wsypaniu ok. 5 łyżek na wannę szybko się rozpuszcza uwalniając wspaniały, lekki, aromatyczny zapach zielonej herbaty. Woda zabarwia się na lekko żółty kolor, a w wodzie pływają drobinki liści zielonej herbaty, co daje ciekawy efekt. Aromatyczna kąpiel z dodatkiem soli bardzo odpręża i relaksuje natomiast skóra staje się miękka dzięki zawartości mocznika. Zielona herbata ma działanie odtruwające i łagodzące więc dzięki kąpieli znikają podrażnienia bądź są bardzo złagodzone. Odświeżający zapach, który wypełnia łazienkę sprawia poczucie odprężenia i odświeżenia zmysłów.

Po kąpieli z dodatkiem zmiękczającej soli z zieloną herbatą warto wykonać peeling i pedicure ze względu na dobre nawilżenie i zmiękczenie skóry stóp.

 

Share this product