Tołpa dla skóry wymagającej

Tołpa dla skóry wymagającej

Nowe produkty z linii Tołpa Sebio.

Tołpa rozbudowała linię sebio, dotychczas bardzo cenioną przez nasze użytkowniczki za pomoc w walce z przeróżnymi niedoskonałościami skóry.

Jeśli komuś ta seria przypadła do gustu, z pewnością pokocha także nowości. A jeśli komuś brakowało w niej jeszcze tego „czegoś” (zawsze zachęcamy do testowania, miksowania i wybierania tego, co dla nas najbardziej odpowiednie), tym bardziej może czuć się zachęcony do sięgnięcia po — uwaga — matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę z czystym srebrem oraz żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

Krem BB o przeciwtrądzikowej formule przeznaczony jest szczególnie dla młodej skóry. Nie obciąża jej i jest lżejszy niż tradycyjne kremy CC. Zawiera też wysoki filtr UV, bo aż 30 SPF, bo skóra trądzikowa, a już zwłaszcza ta z aktywnymi zmianami, nie powinna być narażona na promienie słoneczne. Krem działa podwójnie: zapobiega zmianom i tuszuje te, które już istnieją. Absolutne „must have” dla tych z nas, które chcą wyglądać promiennie.

Maska z czystym srebrem oraz żel z kamforą mają specjalną nazwę „max. efekt”, znaną dotychczas choćby z takich kosmetyków, jak złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy czy też złuszczający koncentrat zwężający pory. Oprócz torfu tołpa® zawiera kilka składników o intrygujących nazwach…Zacznijmy od kamfory, która kojarzy się z leczeniem przeziębień ze względu na swoje właściwości rozgrzewające. Rozgrzewając, otwiera pory i umożliwia dalsze działania: złuszczanie (za sprawą enzymu bromelainy) oraz peeling (dzięki pyłowi wulkanicznemu i perlitowi). Przejdźmy teraz do maski. Zawarte w niej czyste srebro posiada właściwości antybakteryjne, zaś zastygająca formuła uwalnia kwas fitowy odpowiedzialny za złuszczanie naskórka.

  • No video selected.