Kosmetyki dla nowoczesnych mężczyzn

Kosmetyki dla nowoczesnych mężczyzn

Nowa linia od Tołpa dermo men

To prawda, że męska skóra jest o 25% grubsza niż u kobiet. Za sprawą hormonów bywa niedoskonała, błyszczy się, czerwieni, bywa podrażniona i wysuszona. Męska skóra wcale nie musi być twarda, szorstka i napięta. Pamiętajmy, że odżywiona, nawilżona i zadbana jest inwestycją na przyszłość. Można ją pielęgnować nową linią Tołpa Dermo Men.

Warto wiedzieć, że mężczyźni powinni używać swoich kosmetyków, a nie dzielić się nimi ze swoją partnerką. Kosmetyki dla kobiet mają inny skład. Ważne jest, aby mężczyzna znał potrzeby swojej skóry i dostosował do nich kosmetyki pielęgnacyjne.

Kosmetyki Tołpa dla mężczyzn są z myślą o wszystkich, którzy mają  świadomość, że zadbane ciało to nie tylko zdrowa dieta czy siłownia. Kosmetyki Tołpa są dla brodaczy i dla gładko ogolonych. Są produkty odpowiadające różnym potrzebom i typom skóry, które łączy to, że działają szybko, są skuteczne i proste w użyciu.

Nowocześni mężczyźni wiedzą, że twarz jest ich wizytówką. Wymagają od kremu do twarzy, aby spełniał wszystkie składane obietnice. 

  • No video selected.