TEST. LIRENE Multifunkcyjny krem na dzień

TEST. LIRENE Multifunkcyjny krem na dzień

Testujemy nowość marki Lirene - krem multifunkcyjny.

Szukając kremu na dzień o szerokim spektrum działania, warto zwrócić uwagę na nowy krem marki Lirene.

Krem multifunkcyjny ma wielokierunkowe działanie: nawilża, uelastycznie, reguluje wydzielanie sebum, matuje, wygładza i działa fotoochronnie.

Nawilżanie skóry zapewnia połączenie kwasu hialuronowego, gliceryny, oleju Babassu i kompleksu Hydro-NMF – składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry,

Zmatowienie skóry jest możliwe dzięki mikrogąbeczkom matującym, pochłaniającym nadmiar sebum i zapewniającym skuteczną kontrolę nad nadmiernym błyszczeniem.

Flawonoidy ostropestu łagodzą podrażnienia.
Krem zawiera także filtr UVA/UVB SPF 10.

Kolekcję multifunkcyjną przetestowała dla nas Maria.

Maria: Mam 28 lat, cerę mieszaną z tendencją do błyszczenia w pasie T. Przez cztery tygodnie używałam kremu na noc, na dzień i kremu BB marki Lirene, Pielęgnacja multifunkcyjna.

Ucieszyłam się z możliwości używania tej linii, ponieważ zazwyczaj używam kremów nawilżających, ale nie każdy z nich działa matująco. Zazwyczaj moja skóra po krótkim czasie od nałożenia zaczyna się błyszczeć, a wtedy pomagają jedynie bibułki pochłaniające nadmiar sebum, albo matujący puder.

Multifunkcyjny krem na dzień Lirene ma lekką konsystencję, przepiekny świeży zapach. Po nałożeniu bardzo szybko się wchłania. Praktycznie zaraz po nałożeniu tego kremu mogłam nałożyć krem BB, co jest bardzo dla mnie rano ważne, abym nie musiała zbyt długo czekać, aż krem się wchłonie.

Krem rewelacyjnie nawilża skórę. Nie jest ściągnięta, staje się elastyczna i pieknie wygładzona. Efekt zmatowienia utrzymuje się kilka godzin.

Krem zawiera także SPF 10, nie jest to może wysoki filtr, ale w przypadku mojej skóry, do codziennej pracy w biurze, bez długiego przebywania na słońcu, zdecydowanie wystarcza.

 Zobacz test kremu BB

  • No video selected.