TEST. Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi Delia Cosmetics

TEST. Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi Delia Cosmetics

Testujemy nowość!

Gęste, mocne i długie rzęsy to atrybut kobiecego piękna. Delia Cosmetics opracowała nowość – Odżywkę stymulującą wzrost, która pozwoli osiągnąć efekt długich, pięknych rzęs i brwi.

Kosmetyk zawiera nowoczesny kompleks Widelash, który wzmacnia i odbudowuje strukturę włosa, a także keratynę która wypełnia mikrouszkodzenia i przeciwdziała powstawaniu nowych.

Regularnie stosowana odżywka wyraźnie przyspiesza wzrost rzęs! Ponadto rzęsy i brwi stają się mocniejsze i przestają nadmiernie wypadać. Efekt grubszych, dłuższych i gęstszych rzęs i brwi staje się widoczny już po 15 dniach.

 

Składniki aktywne:

  •  Widelash – nowoczesny kompleks dwóch składników aktywnych: Biotinoyl Tripeptide – 1, który wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz prowitaminy B5, która skutecznie odbudowuje strukturę włosa
  • Keratyna – składnik wzmacniający włosy; wypełnia ubytki
    w strukturze włosa i zapobiega powstawaniu nowych; przyspiesza wzrost rzęs

 Aplikacja:

Codziennie wieczorem po dokładnym demakijażu nakładać preparat wzdłuż linii rzęs na powiece oraz na całej powierzchni brwi. Nie spłukiwać. W przypadku dostania się produktu do oka, delikatnie przemyć wodą. Można stosować codziennie. Nie podrażnia. Nadaje się również dla osób noszących szkła kontaktowe, po wcześniejszym wyjęciu szkieł.

Efekty widoczne już po 15 dniach regularnego stosowania.

Dla podtrzymania efektu zaleca się powtórzenie kuracji.

Pojemność: 10 ml/ Cena: ok. 17,57 PLN

 

TEST REDAKCJI

 

Ania: Delia odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi – opakowanie bardzo nowoczesne i eleganckie. Sama konsystencja produktu zupełnie bezbarwna i bez zapachowa. Nie uczula i nie powoduje podrażnień. Dzięki średniej wielkości pędzelkowi, bardzo wygodnie aplikuje się odżywkę, zarówno u nasady rzęs jak i na brwi. Codziennie wieczorem, po dokładnym demakijażu, nakładam ją na brwi oraz górną powiekę, tuż u nasady rzęs. Na opakowaniu producent zapewnia, że widoczny efekt już po 15 dniach stosowania. W moim przypadku, rzęsy i brwi stały się lepiej odżywione, bo mniej wypadają. Na bardziej spektakularne efekty zapewne trzeba nieco dłuższego czasu stosowania, zatem kolejną relację zdam po miesiącu.

 

 

 

 

  • No video selected.