Super Fruits dla twarzy

Super Fruits dla twarzy

Nowa linia Tołpa Pure Trends

Składnik, który wyróżnia wszystkie kosmetyki Tołpa to torf tołpa®, czyli opatentowanym ekstrakcie z torfu — unikalnym antyoksydancie, który chroni i wzmacnia skórę wrażliwą. Również te z nowej linii pure trends zawierają ekstrakt z torfu.

Kosmetyki tołpa® pure trends zainspirowane są nurtem superfood, czyli superżywności pochodzenia naturalnego i superseeds, składników zawierających dużo korzystnych dla zdrowia substancji odżywczych. Twórcy czerpali także z wiedzy i tradycji Dalekiego Wschodu.

tołpa® pure trends to trzy sublinie kosmetyków:

  • super fruits z borówką i acerolą w skład której wchodzi energizujący żel z peelingiem i czerwoną glinką do mycia twarzy oraz nawilżający krem rozświetlający;
  • super seeds z olejem sezamowym i kompleksem wody morskiej i nasion dyni. Znajdziemy tu kremowy enzymatyczny żel do mycia twarzy, krem kojący do skóry z zaczerwienieniami oraz kremy odmładzające na dzień i na noc;
  • orient na bazie Centella Asiatica i lotosu. W skład tej linii wchodzi kojący żel-olejek do demakijażu, nawilżające serum-booster oraz krem-sorbet matujący i cica-krem regenerujący.

Przeczytaj recenzję:

  • No video selected.

Artykuły powiązane