SEPHORA w ATRIUM FELICITY W LUBLINIE!

SEPHORA w ATRIUM FELICITY W LUBLINIE!

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

W czwartek, 20 marca 2014 r., Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, część modowego koncernu LVMH, otworzy swoją perfumerię w centrum handlowym w Lublinie – Atrium Felicity.

Nowy, prawie 300 metrowy salon perfumeryjny, znajduje się na parterze centrum handlowego. W tym dniu perfumeria będzie czynna w godzinach 9.00-21.00. To już 3. salon Sephora w Lublinie.

Z okazji uroczystego otwarcia dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą perfumerię w tym dniu, przygotowano liczne atrakcje:

  • Upominki-niespodzianki dołączane do zakupów
  • Bezpłatne, eksperckie konsultacje makijażowe z markami Dior i Make Up For Ever
  • Najlepsi wizażyści Sephora przedstawią trendy w makijażu na wiosnę i lato, m.in.oranż na ustach, błękit na oczach, czy look pastelowy
  • Konsultacje pielęgnacyjne

 „Już w najbliższy czwartek otwieramy kolejną perfumerię Sephora. Będzie ona zaaranżowana zgodnie z konceptem, według którego od trzech lat odnawiamy nasze salony. Najnowsza Sephora mieści się w nowo powstałym centrum handlowym w Lublinie – Atrium Felicity. Gorąco zachęcam do odwiedzenia salonu w dniu otwarcia – przygotowaliśmy wiele atrakcji dla odwiedzających klientów. Będzie to także doskonała okazja do zapoznania się z wiosennymi trendami w makijażu, które zaprezentują nasi najlepsi wizażyści” – powiedział Artur Garnczarek, dyrektor ds. sprzedaży Sephora Polska. „W tym roku planujemy jeszcze dwa otwarcia nowych salonów perfumeryjnych, a także remodellingi już istniejących perfumerii. Ponadto od lutego, produkty dostępne w Sephora, można już kupować w naszym sklepie internetowym” – dodał Artur Garnczarek.

Perfumeria Sephora w Atrium Felicity będzie otwarta siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-21.00 oraz w niedziele w godzinach 9.00-20.00.

  • No video selected.