Recepta na piękne ciało

Recepta na piękne ciało

Recepta na skuteczną pielęgnację każdego dnia i konkurs!

Dbaj o siebie każdego dnia. Mamy dla Ciebie stylową kolekcję kosmetyków pielęgnacyjnych przepełnionych niesamowitym zapachem.

 

 

 

 

Po pierwsze – orzeźwiająca pobudka dla ciała

Zacznij poranek od wzięcia szybkiego prysznica. Żel pod prysznic So Fresh! zapewni ci cytrynowe orzeźwienie i pobudzi do działania. Musująca nuta cytryny ulotni się po chwili, by odkryć wnętrze kwiatu pomarańczy, a może mandarynki? Czasami poczujesz też łagodną wanilię.

 TEST REDAKCJI

Marta: Żel pod prysznic So fresh! Jest jak cytrynowy lukier. Ma zapach soczyście cytrynowy, a jednocześnie słodki. Doskonale rozprowadza się po skórze pod prysznicem i bardzo dobrze pieni podczas kąpieli. Świetny sposób na pobudkę każdego ranka. Orzeźwia, nadaje piękny zapach i wprowadza w dobry nastrój.

 

Po drugie – używaj balsamu do ciała

Balsam do ciała powinien dobrze nawilżać skórę i szybko się wchłaniać. Dobrze, jeśli ma dodatkowe właściwości, na przykład do aktywnej redukcji cellulitu. Takie korzyści zapewnia balsam So Pretty! Lemon Twist od Soraya. Ten soczyście orzeźwiający balsam do ciała doskonale się wchłania, intensywnie nawilżając skórę. Dzięki formule WAKE-UP, poczujesz delikatny efekt chłodzenia i odświeżenia, a stosując balsam regularnie poprawisz jędrność i sprężystość skóry.

Zawiera składniki aktywne:

  • Algowy eliksir – substancja aktywna pochodząca z alg Laminaria, dzięki której skóra staje się jędrniejsza, ładnie napięta, a cellulit ulega zmniejszeniu.
  • Szok cytrynowy – ekstrakt z cytryny i mentol – niczym łyk zimnej lemoniady orzeźwia i odświeża, doskonale nawilża skórę, a naskórek czyni cudownie gładkim.
  • Sweet H2O – roślinny cukier, który zatrzymuje wodę w naskórku, chroni go przed wysuszeniem i świetnie wygładza.

TEST REDAKCJI

Marta: Balsam do ciała LEMON TWIST 3 IN 1 WAKE-UP FORMUŁA - jak dla mnie NOWOŚĆ na rynku ze względu na swój mocno-smakowity zapach!  Opakowanie bardzo „świeże” i nowoczesne. Kojarzy mi się z linią dla nastolatek bądź pin up girl. Zachęca do sprawdzenie, co jest w środku i jak pachnie.  Po otwarciu opakowania unosi się niesamowity, świeży zapach cytryny.  Dzięki dobrze zaprojektowanemu opakowaniu nie wyślizguje się z ręki i pozwala dozować idealną ilość kosmetyku.  Balsam bardzo dobrze się rozprowadza na skórze, szybko wchłania i idealnie nawilża wysuszoną skórę. Dzięki zastosowaniu alg dobrze wygładza i napina skórę. Daje lekki efekt liftingu, a cellulit staje się mniej widoczny. Dzięki zastosowaniu ekstraktu z cytryny odczuwa się efekt chłodzenia i odświeżenia. Natomiast zapach cytrusów bardzo długo utrzymuje się na skórze. Dodatkowo w balsamie zastosowano roślinny cukier, który zatrzymuje wodę w naskórku przez co chroni go przed wysuszeniem. Bardzo dobry i wartościowy zakup.

 

Po trzecie – korzystaj z kremu nawilżającego do twarzy

Przed wykonaniem makijażu, nałóż lekki, nawilżający krem. Krem So Pretty! nałożony z samego rana zapewni Twojej skórze nawilżenie i satynową gładkość, bez uczucia obciążenia, czy tłustości. Krem przyjemnie się nakłada i błyskawicznie wchłania, stanowi doskonałą bazę pod makijaż, zarówno ten dzienny, jak i imprezowy. A więc do dzieła! Krem zawiera następujące składniki aktywne:

  • Morelowy nektar – owocowy suplement dla skóry, który dostarcza jej składników nawilżających i przyjemnie wygładza powierzchnię naskórka.
  • Sweet H2O – roślinny cukier, który zatrzymuje wodę w naskórku, chroni go przed wysuszeniem i cudownie wygładza.
  • Olej z orzechów makadamie – doskonale regeneruje i wzmacnia barierę naskórkową. Dostarcza skórze cennych składników odżywczych, dzięki czemu poprawia jej wygląd i kondycję.

Po czwarte – czuj się świeżo przez cały dzień

Skuteczną ochronę zapewni ci antyperspirant So Fresh! O świeżym, owocowym zapachu. Szybko wysycha, nie klei się, nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Zawiera nawilżający pantenol i allantoinę, nie zawiera alkoholu.

 TEST REDAKCJI

Marta: Antyperspirant So fresh! Pozwala czuć się pewnie przez cały dzień. Testowałam go przez cały tydzień, w stresujących sytuacjach i podczas intensywnych ćwiczeń. Rewelacja. Zero zapachu potu. Po aplikacji szybko wysycha. Nie pozostawia śladów ani na białych ani na czarnych ubraniach.

 

Cały zestaw kosmetyków możesz wygrać w naszym konkursie.

KONKURS

Konkurs zakończony! Ogłaszamy wyniki!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, ich olbrzymia ilość świadczy, jak bardzo cenicie kosmetyki Soraya.

W tym konkursie wygrywają: Malinka 12, Justyna Ernest i Eweczita. Serdecznie gratulujemy!

Już wkrótce ogłosimy kolejny konkurs.

 

 

 

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest SGK Footnet - właściciel Serwisu www.testkosmetykow.pl.

2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

3. Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na wzięcie udziału w Konkursie. Każdy biorący udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że zobowiązuje się przestrzegać postanowień Regulaminu, a Uczestnik niepełnoletni potwierdza, że uzyskał zgodę, o której mowa w zdaniu poprzednim.

4. Konkurs trwa od 20 stycznia do 2 lutego 2014.

5. Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

6. Nie wymaga logowania. Należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

7. Trzy osoby wygrywają produkty wskazane w punkcie 8.

8. Nagrody: Trzy zestawy kosmetyków Soraya. Zestaw składa się z: 1 balsamu So Pretty!, 1 żelu pod prysznic So Fresh!, 1 kremu nawilżającego i 1 antyperspirantu So Fresh! Jedna osoba może wygrać jeden kosmetyk.

9. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Cederroth Polska.

10. Zgłoszenia ocenia jury, które wyłoni Zwycięzców. Decyzja jury jest ostateczna.

11. Wyniki zostaną ogłoszone w niniejszym artykule do  5 lutego 2014.

12. Wyniki będą zawierać wskazanie Zwycięzcy – Nazwę lub Nick podany w zgłoszeniu.

13. Zwycięzca zostanie również powiadomiony bezpośrednią wiadomością wysłaną do skrzynki e-mail.

14. Warunkiem otrzymania nagrody jest wskazanie przez Zwycięzcę, do 7 dni od zakończenia konkursu, adresu korespondencyjnego, na który będzie wysłana – przesyłką pocztową – Nagroda określona w punkcie 8. Adres należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15. Jeśli Zwycięzca nie wskaże adresu korespondencyjnego, jury przyzna nagrodę kolejnemu uczestnikowi Konkursu, wybranemu spośród nadesłanych zgłoszeń. Nowemu Zwycięzcy zostanie wyznaczony nowy termin na spełnienie wymagania określonego w punkcie 14 niniejszego Regulaminu.

16. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub inne produkty.

17. Uczestnicy Konkursu oświadczają, że posiadają prawa autorskie do publikowanych przez siebie treści.

18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności konsekwencje nieprawidłowego zgłoszenia i za brak możliwości odbioru nagrody przez Zwycięzcę z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy konkursu.

19. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursem, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.

20. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

21. Uczestnik konkursu przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji konkursu. Podanie nazwy i emaila jest dobrowolne, lecz konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

22. Administratorem danych jest Organizator, który przetwarza informacje dotyczące Uczestników - w celu realizacji konkursu zgodnie z niniejszym regulaminem, w tym wysyłki nagrody.

23. Dane osobowe podlegają ochronie na podstawie Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, które ich dotyczą oraz prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • No video selected.