Po pierwsze: demakijaż

Po pierwsze: demakijaż

NOWOŚĆ! Dr Irena Eris Cleanology Dwufazowy Płyn do Demakijażu.

Trzy podstawowe etapy pielęgnacji wymyślone pół wieku temu i nadal obowiązujące to: oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie. Demakijaż , stanowiący preludium do tych 3 etapów, jest bazą prawidłowej pielęgnacji zarówno profesjonalnej, jak i codziennej, wykonywanej przez każdą kobietę, używającą kosmetyków kolorowych.

Oczyszczanie musi być staranne, ale i delikatne, co szczególnie dotyczy demakijażu oczu. Jak go wykonać? Preparat nakładamy na płatek kosmetyczny, kładziemy na zamkniętej na powiece i pozostawiamy na kilka sekund, po czym zmywamy resztki cieni i maskary. Nie pocieramy mocno, nie rozciągamy skóry, wystarczy, że przetrzemy oczy, zaczynając od wewnętrznego kącika oka w kierunku na zewnątrz. Specjalistyczny produkt samodzielnie dokona reszty, rozpuszczając nawet kosmetyki wodoodporne. Makijaż i zanieczyszczenia z całej twarzy usuwamy mleczkiem lub płynem micelarnym. Płatki zmieniamy do całkowitego zmycia makijażu. Na zakończenie moczymy świeży płatek w toniku i delikatnymi ruchami rozprowadzamy go po całej twarzy.

Cerę wrażliwą powinna być oczyszczana preparatami o możliwie najprostszym składzie. Te o dużej ilości substancji aktywnych – podrażnią. Wybierając kosmetyk, warto zwrócić uwagę, aby wśród jego składników znalazły się substancje działające łagodząco.

Nowość Dr Irena Eris Cleanology:

Dwufazowy Płyn do Demakijażu przeznaczony do wrażliwej skóry pod oczami i na powiekach.

Dwufazowy, łagodny. Zawiera wyciąg z bambusa, lotosu i lii wodnej. Szybko usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.             (Cena: 35 zł/100 ml).

Przeczytaj recenzje pozostałych produktów z linii Cleanology: Płyn Micelarny i Tonik Odświeżający.

 

  • No video selected.