Nowa marka na rynku!

Nowa marka na rynku!

NOWOŚĆ! Melkior Professional.

Melkior Professional założyło dwóch przyjaciół. Eric – dążący do perfekcji menadżer, oraz Aleksander – wielbiciel marketingu i designu. Połączyły ich wspólne marzenia, podobne ambicje i te same pasje.

Tworząc Melkior Professional, postawili sobie jeden cel – zrozumieć kobiety. Dowiedzieć się, co w kosmetykach jest dla nich najważniejsze.

Obecnie, dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży, Eric i Aleksander tworzą najwyższej jakości produkty dla kobiet w każdym wieku.

Melkior Professional to marka oferująca szeroką gamę kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów do pielęgnacji paznokci. Nad produktami i ich ulepszaniem pracuje sztab specjalistów, dlatego kosmetyki Melkior Professional są coraz doskonalsze. Każdy produkt poddawany jest specjalnej kontroli jakości, aby w końcu trafić do rąk kobiety.

Firma współpracuje z najlepszymi profesjonalistami. Kosmetyków marki Melkior Professional używają styliści, wizażyści i nail-designerzy na całym świecie. Wybitna wizażystka z Nowej Zelandii, Candia Trugly, uważa że Melkior ma najlepszą na świecie kredkę do powiek, a międzynarodowa instruktorka przedłużania i zdobienia paznokci, Dorina Cordes twierdzi natomiast, że marka ma najlepsze lakiery do paznokci.

  • No video selected.