Natasha Denona w Sephora

Natasha Denona w Sephora

Natasha Denona to makijażystka międzynarodowej sławy, której znakiem rozpoznawczym jest piękna i rozświetlona skóra. Produkty marki mają wyjątkowe formuły i co najważniejsze nie są testowane na zwierzętach.

Natasha Denona - Mini Biba - Mini Paleta Cieni Do Powiek

Mini Biba, zainspirowana bestsellerową paletą Natashy Biba, oferuje 5 nowych podstawowych odcieni: naturalny, brązowy i koralowy oraz różane odcienie neutralne.

Jakie daje efekty?

Pięć odcieni oferuje maksymalny kolor przy minimalnym wysiłku, zapewniając żywe, ultrakolorowe i długotrwałe spojrzenie. Kompaktowy rozmiar kasetki jest idealny do podróży, a wygodne opakowanie pozwala na skompletowanie stylizacji w podróży!

Jakie daje korzyści?

Matowe odcienie, opracowane w oparciu o przełomowe formuły Natashy, są bogate w emolienty, które umożliwiają bezproblemowe mieszanie i nakładanie. Ich  kremowe konsystencje doskonale sprawdzają się w przypadku wszystkich odcieni i typów skóry.

Natasha Denona - Rose Cheek Duo - Zestaw Do Makijażu Twarzy

Niezbędny duet do policzków, w skład którego wchodzą dwa nowe, wyśmienite odcienie. Zestaw zawiera kremowy róż do policzków i pudrowy rozświetlacz.

Kremowy róż do policzków - Bogata i kremowa konsystencja w uniwersalnym odcieniu różu, który nadaje policzkom rumieniec koloru. Formuła o miękkim wykończeniu zapewnia długotrwałe, naturalne rozświetlenie.

Super Glow Highlighter  - Wielokrotnie nagradzany, intensywny rozświetlacz w pudrze, który zapewnia trójwymiarowy, szklany blask. Unikalna, jedwabiście miękka formuła z dodatkiem efektu zmielonych kryształków chromu i luksusowych, kruszonych pereł nadaje każdej karnacji świetlisty, szklany blask. Dostępny w uniwersalnym odcieniu.

Jakie dają korzyści?

Zawiera kwas hialuronowy zapewniający długotrwałe nawilżenie oraz bogate w antyoksydanty olejki roślinne.

Produkty dostępne w Perfumeriach Sephora.