GLOV – niezbędnik każdej kobiety w wersji pod choinkę

GLOV – niezbędnik każdej kobiety w wersji pod choinkę

NOWOŚĆ! GLOV zestawy platinum i silver dostępne w perfumeriach Sephora

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas spędzony zwykle z rodziną i przyjaciółmi. Jednak okres przedświąteczny niejednej osobie spędza sen z powiek. Jaki jest powód? Najczęściej brak pomysłu na prezent. Mamy na to rozwiązanie.

Mikro-włókna do demakijażu tylko z użyciem wody marki GLOV sprawią przyjemność każdej kobiecie. Nie tylko wykazują doskonałe właściwości oczyszczające, redukujące nadmiar sebum oraz delikatnie peelingują, ale również pobudzają mikrokrążenie skóry. Dzięki temu cera staje się bardziej elastyczna, jędrna i wygładzona. I to w dodatku bez użycia żadnych chemicznych dodatków/chemikaliów!

Magiczne właściwości włókna

Dzięki innowacyjnej mikro i nanotechnologii mikro-włókna GLOV są włóknami 100 x cieńszymi od ludzkiego włosa. Usunięcie makijażu i innych zabrudzeń z GLOV to prosta sprawa. Wystarczy zmoczyć rękawicę mokrą wodą, wycisnąć, następnie przyłożyć do twarzy. Mikro-włókna działają jak magnes i szybko przyciągną cząsteczki kosmetyków. Następnie masujemy twarz, szyję oraz dekolt wykorzystując pełną powierzchnię materiału. Po zakończeniu demakijażu produkt należy wyprać ręcznie najlepiej za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

Teraz GLOV można kupić w atrakcyjnych zestawach świątecznych w perfumeriach SEPHORA.

Skład świątecznych zestawów:

SILVER SET - Comfort + 2 x Quick Treat (w atrakcyjnej cenie 55zł zamiast 77zł brutto)

PLATINIUM SET - Comfort + On-the-go + Quick treat (w atrakcyjnej cenie 88 zł zamiast 102 zł brutto)

  • No video selected.