TOŁPA BOTANIC Czarna róża odżywczy krem-kokon do ciała

TOŁPA BOTANIC Czarna róża odżywczy krem-kokon do ciała

czarna roża:

  • zapobiega uszkadzaniu naturalnej bariery ochronnej skóry
  • chroni skórę przed działaniem wolnych rodników
  • koi i przywraca komfort

Nanieś krem-kokon na uprzednio umyte ciało, wmasuj okrężnymi ruchami ku górę, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuj codziennie rano i wieczorem.

Krem-kokon ma komfortową konsystencję i otulający zapach. Regeneruje i odżywia skórę. Eliminuje suchość i szorstkość. Przywraca elastyczność, napięcie komfort.

140ml/ cena: 36,99 PLN

TEST REDAKCJI

Bożena: Tołpa botanic czarna róża odżywczy krem-kokon do ciała: Ma bardzo przyjemną mocno odżywczą konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się po ciele, a niewielka ilość wystarcza, aby na dość dużą powierzchnię. Dobrze się wchłania. Pozostawia delikatny film na skórze, przez co szczególnie sucha skóra odczuje przyjemne ukojenie. Krem ma subtelny kwiatowy zapach.

Paulina: Balsam do ciała (krem kokon) z czarnej róży Tołpa  - Ma ładny naturalny zapach. Bardzo szybko się wchłania  i pewnie w zależności od rodzaju skóry jest to albo wada albo zaleta. Jeśli chodzi o skórę bardzo suchą, taką jak moja, wchłania się za szybko i nie pozostawia warstwy ochronnej. Za to ma fajną konsystencję i na pewno nie uczula. Wygodne opakowanie można spokojnie zużyć go do końca.

 

Share this product