SORAYA Ideal Beauty Ultralekka mgiełka samoopalająca

SORAYA Ideal Beauty Ultralekka mgiełka samoopalająca

BRĄZUJE I NAWILŻA

Od pierwszego użycia:

  • Nadaje naturalny efekt opalenizny bez smug
  • Szybko się wchłania
  • Wygodnie się aplikuje

Soraya IDEAL BEAUTY ULTRALEKKA MGIEŁKA SAMOOPALAJĄCA, to produkt który zapewnia efekt naturalnej opalenizny i zdrowo wyglądającej skóry bez smug i przebarwień, dzięki temu skóra od pierwszego użycia wygląda atrakcyjniej. Ujednolica koloryt skóry i nawilża.

Efekt opalenizny utrzymuje się aż do 5 dni.

Produkt równomiernie się rozprowadza i szybko wchłania. Bez uczucia lepkości na skórze. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Systematyczne stosowanie mgiełki skutecznie przyciemnia kolor skóry, nadając jej słoneczny, piękny odcień opalenizny.

Stosowanie: wstrząśnij przed użyciem. Mgiełkę rozpylaj na skórę ciała, a następnie równomiernie rozprowadź dłońmi. W celu aplikacji na twarz, najpierw rozpyl produkt na dłonie a następnie nanieś na skórę twarzy. Pozostaw do wyschnięcia. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Dla lepszych efektów, zalecane jest zastosowanie peelingu przed aplikacją mgiełki.

150 ml   Cena 19, 99 pln

TEST REDAKCJI

Monika: Od lat się nie opalam, ale lubię efekt letniej opalenizny. Aby to uzyskać stosuję różne produkty, ale najczęściej samoopalacze. Soraya Ideal Beauty aplikuje się spryskując ciało, ale trzeba go rozprowadzić dłonią. Wolę formę samoopalacza pod postacią olejku, bo jest bardziej wydajny i zdecydowanie łatwiej się rozprowadza. Aplikacja jest przyjemna, olejek Soraya Ideal Beauty ma bardzo przyjemny zapach. Olejek szybko się wchłania. Opalenizna ma ładny, naturalny kolor. Skóra wygląda jakby rzeczywiście była naturalnie opalona, bez pomarańczowego sztucznego odcienia. Nowoczesne samoopalacze to dobry pomysł, jeśli nie chcesz niszczyć skóry słońcem podczas nadmiernego opalania. Podkreślam - nadmiernego, ponieważ delikatna solaryzacja jest zdrowa i konieczna jest do produkcji witaminy D3. Polecam.

Share this product