SORAYA 10 minut na … Aksamitne wygładzenie

SORAYA 10 minut na … Aksamitne wygładzenie
Opis na Zajawce

Do każdego typu cery.

Peeling nałóż na oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na 10 minut. Następnie zmyj wodą.

Jeśli chcesz by Twoja cera zyskała świeży i wypoczęty wygląd, aby stała się rozjaśniona i aksamitnie gładka, ten peeling enzymatyczny spełni twoje oczekiwania. Efektywnie usunie zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, odsłaniając piękną, odnowioną cerę.

Aktywne enzymy zawarte w kompleksie SOFTPEEL delikatnie złuszczają zewnętrzne warstwy naskórka, idealnie wygładzając powierzchnię skóry. Oligosacharydy z drożdży wzmacniają sieć włókien kolagenowych w skórze, zwiększając jej gęstość i poprawiając jędrność.

2 x 5 ml Cena 2,49 PLN

TEST REDAKCJI

Monika: Maseczka zapakowana jest w dwie saszetki, które wg. producenta mają starczyć na 2 aplikacje. Moim zdaniem, mogą wystarczyć na 4 razy. Jednak otwartą saszetkę należy zużyć dość szybko, aby nie zaschła.

Maseczka: ma delikatną, białą konsystencję i bardzo świeży, przyjemny zapach, który utrzymuje się podczas całej aplikacji. Zabieg trwa tylko 10 minut, co uważam, za duży atut, nie trzeba długo czekać na rezultaty.

Efekty: Maseczka „Aksamitne wygładzenie” ma właściwości oczyszczające, jest peelingiem enzymatycznym. Działa delikatnie i polecana jest nawet do skóry naczynkowej, ponieważ można oczyścić skórę bez mechanicznego złuszczania martwego naskórka. Skóra po tej maseczce jest dobrze wygładzona, oczyszczona. Ten rodzaj maseczki warto stosować jako wstęp do kolejnego zabiegu z użyciem innej maseczki, serum lub kremu aktywnego.

Share this product