REVITACELLE Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum – NIGHT

REVITACELLE Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum – NIGHT

Bioaktywne kremoserum – innowacyjny produkt o konsystencji lekkiego kremu wzbogacony składnikami aktywnymi o stężeniu klasycznego serum. Biodermokosmetyk którego podstawą działania jest unikatowy składnik NHAC Biocervin MIC-1 zawiera dodatkowo witaminę E, olej z awokado i orzeszków makadamii oraz syrop kukurydziany. Aktywne czynniki białkowe wsparte pozostałymi składnikami dobranymi w celu przyspieszenia i wzmocnienia procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze podczas snu. Ponadto zapewnia właściwe odżywienie i nawilżenie skóry oraz poprawę jej sprężystości i elastyczności.

Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina E, olej z awokado i orzeszków makadamia, syrop kukurydziany.

Sposób użycia: odpowiednią ilość rozprowadzić delikatnymi ruchami na oczyszczonej skórze twarzy i szyi. Stosować na noc.

Wskazania: codzienna regeneracja na poziomie komórkowym, odżywienie, łagodzenie podrażnień, odbudowa skóry podczas snu.

Efekt: kompleksowa odbudowa skóry twarzy i szyi podczas snu oraz poprawa jędrności, elastyczności i sprężystości, widoczna redukcja zmarszczek. Bioaktywne kremoserum sprawia, że skóra staje się zregenerowana i odżywiona, a wszelkie podrażnienia zostają złagodzone. Produkt, którego podstawą działania jest unikatowy składnik NHAC Biocervin MIC-1, zawiera dodatkowo olej z awokado i syrop kukurydziany, które zapewniają regenerację, odżywienie i wygładzenie delikatnej skóry twarzy.

Cena: 130 PLN

TEST REDAKCJI

Produkt w trakcie testu.

 

Share this product