PERFECTCOLL Kolagen Grafitowy +32 °C

PERFECTCOLL Kolagen Grafitowy +32 °C

Produkt do codziennej pielęgnacji o szerokim spektrum działania. Otrzymywany ze skór rybich, zawierających naturalną melaninę. Kolagen to główne białko strukturalne skóry. Poprzez dostarczanie skórze składników budulcowych produkt stymuluje struktury skóry do naturalnej odbudowy. Ponadto nawilża ją i działa przeciwstarzeniowo.

Cena: 265 PLN, 200 ml / 160 PLN, 100 ml / 100 PLN, 50 ml

TEST REDAKCJI

Kolagen Grafitowy Perfectcoll - to pierwszy tego rodzaju produkt, który miałam okazję używać. Wcześniej nie stosowałam żadnych, głównie dlatego, że trzeba było przechowywać je w lodówce. W przypadku Perfectcoll nie ma takiego problemu, ten kolagen może stać w łazience, ponieważ jest stabilizowany organicznie do +32 stopni C, nie zawiera szkodliwej chemii.

Kolagen grafitowy jest przeznaczony na części ciała dotknięte cellulitem, rozstępami, do regeneracji paznokci, przy problemach z wypadającymi włosami oraz w przypadku problemów ze stawami (dostarcza budulca do odbudowy wyściółki stawów). W moim przypadku przetestowałam go, po diecie, która spowodowała, że moje włosy zaczęły intensywnie wypadać. Po umyciu włosów, cieniutką warstwę kolagenu wmasowywałam w skórę głowy  i rzeczywiście z czasem zauważyłam, że włosy przestały wypadać. 

Kolagen grafitowy ma też zastosowanie przed i po opalaniu się. Zabezpiecza skórę przed opalaniem, a po opalaniu, stosujemy, aby zregenerować skórę. 

 

 

Share this product