LE’MAADR Woda micelarna do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi

LE’MAADR Woda micelarna do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

nie zawiera parabenów

przebadana dermatologicznie

Nanieść na płatek bawełniany i przy jego pomocy oczyścić skórę twarzy.

Oczyszcza i pielęgnuje skórę naczynkową, ze skłonnością do zaczerwienienia i podrażnień.

•            skutecznie oczyszcza skórę twarzy, usuwa makijaż nie wywołując podrażnień

•            poprawia ogólną kondycję skóry, wzmacnia strukturę jej poszczególnych elementów

•            wzmacnia i zwęża naczynia krwionośne, uszczelnia ich ściany

•            zmniejsza zaczerwienienia

•            nawilża skórę

Dzięki zawartości Citrustemu pozyskiwanego z komórek macierzystych pomarańczy, zwiększa ekspresję genów odpowiedzialnych za poprawę struktury matrycy pozakomórkowej czyli reorganizuje i przywraca gęstość strukturze skóry właściwej zwiększając syntezę składników tworzących matrycę pozakomórkową. Poprawia się ogólna kondycja skóry, wzmacnia struktura jej poszczególnych elementów.

Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, uszczelnia je i zwężą dzięki zawartości ekstraktów z liści miłorzębu japońskiego (Gingko biloba) oraz kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum).

Humektanty zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie.

Produkt dostępny tylko w aptece

Cena: ok. 89 zł

Pojemność: 500 ml

 

TEST REDAKCJI

Monika: LE’MAADR Woda micelarna do cery naczynkowej z komórkami macierzystymi stosuję w połączeniu z kremem do cery naczynkowej LE’MAADR. Tę kombinację stosuję dwa razy dziennie od tygodnia. W międzyczasie zmieniła się aura w pogodzie z późno letniej na typowo jesienną. Rozpoczął się także sezon grzewczy. Do tej pory przechodzenie z zimnego miejsca w ciepłe, powodowało zazwyczaj występowanie rumienia na mojej twarzy oraz w tym okresie skóra stawała się bardziej wrażliwa. Stosując Le’Maadr muszę przyznać, że skóra lepiej radzi sobie z niekorzystnymi pogodowymi czynnikami. Jest mniej uwrażliwiona. Woda micelarna ma delikatny zapach i bardzo delikatnie oczyszcza skórę. Do demakijażu używam dodatkowo bardzo delikatnych wacików i tylko delikatnie przyciskam wacik do skóry, bez pocierania. Stosuję mocny podkład i korektor na naczynka, oraz mocny makijaż oczu – wszystko usuwa się jest bez problemu. Po takim demakijażu nakładam od razu krem Le’Maadr. Dobry zestaw do pielęgnacji skóry nawet mocno naczynkowej i wrażliwej. Polecam.

 

Share this product