BIOVAX Odżywka pielęgnacyjna BB Odbudowa osłabionych włosów+Proteiny mleczne

BIOVAX Odżywka pielęgnacyjna BB Odbudowa osłabionych włosów+Proteiny mleczne

Odżywkę nakładamy na wilgotne, umyte szamponem włosy, omijając ich nasadę. Odżywka działa natychmiast na powierzchni włosa – wystarczy 60 sekund! Po upływie tego czasu spłukujemy odżywkę. Można stosować ją codziennie.

Formuła odżywek pielęgnacyjnych Biovax® BB Beauty Benefit, zapewnia jednocześnie aż 7 korzyści dla włosów:
- WYGŁADZENIE
- TERMOOCHRONA
- POŁYSK
- NAWILŻENIE
- UŁATWIENIE ROZCZESYWANIA
- OGRANICZENIE ELEKTRYZOWANIA SIĘ
- ŁATWIEJSZE UKŁADANIE

60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. 
Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.

Dla zapewnienia optymalnego efektu odżywki, powstał starannie opracowany LactiRicinum Oleo Complex™. Jest to unikalne połączenie, naturalnych składników w pielęgnacji włosów: protein mlecznych, laktozy i oleju rycynowego.
Proteiny mleczne - łączą się z przerwanymi wiązaniami keratyny w zniszczonym włosie, przez co odbudowują wewnętrzną jego strukturę, uszkodzoną przez czynniki środowiskowe oraz nieprawidłowe obchodzenie się z włosami.
Laktoza - wspomaga prawidłowe nawilżenie włosów, łatwo wiąże się z keratyną, dzięki czemu zapobiega rozdwajaniu się końcóweki uszkodzeniom łodygi włosa.
Olej rycynowy - ma właściwości wzmacniające i ochronne dla włosów, skutecznie zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się. Ma najlepsze wśród wszystkich olejów właściwości nabłyszczające. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i wit. E.

Odżywki pielęgnacyjne Biovax® BB Beauty Benefit zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych. 
Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej. Jej zwarta tekstura sprawia, że odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu.

Cena: 15,90 zł / 200 ml

Kosmetyki do włosów Biovax dostępne są w sieci Super-Pharm, Hebe, Drogeriach Natura, w aptekach oraz w autoryzowanym sklepie internetowym www.biutiq.pl

TEST REDAKCJI

Sylwia: L'BIOTICA BIOVAX ODŻYWKA PIELĘGNACYJNA ODBUDOWA OSŁABIONYCH WŁOSÓW - odżywka w tubie 200 ml z proteinami mlecznymi o bardzo delikatnym, przyjemnym zapachu.

Konsystencja odżywki dosyć gęsta więc nie ma potrzeby nakładania zbyt wielkiej ilości. 

Po umyciu włosów nakładam odżywkę na wilgotne włosy i pozostawiam na ok. 1 minutę. W łazience unosi się bardzo przyjemny, mleczny zapach. Po spłukaniu odżywki można wyczuć, że włosy stają się gładkie, z zamkniętą łuską. Włosy dobrze się rozczesują, a po wysuszeniu dobrze układają i są bardzo błyszczące. Po dłuższym stosowaniu widać różnicę, np. włosy nie są przesuszone i mniej się elektryzują (zwłaszcza teraz w okresie noszenia czapek).

Share this product