KORANA Ziołowa Dieta Kosmetyczna, żel pod prysznic

KORANA Ziołowa Dieta Kosmetyczna, żel pod prysznic

Doskonały do pielęgnacji ciała pod prysznicem.

Posiada delikatne substancje myjące.

Dzięki zawartości biologicznie aktywnych składników łączy właściwości pilingu enzymatycznego z mechanicznym.

Naturalne kwasy owocowe pozyskane z marakuji, ananasa, grona winnego krzewu oraz ekstrakty jabłka i grejpfruta bogate w enzymy zmiękczają naskórek przygotowując go do skuteczniejszego złuszczania i przyjęcia składników kosmetyków pielęgnacyjnych.

Mechaniczne pilingujące działanie Żel pod prysznic zawdzięcza obecności drobinek ziół, w tym liści zielonej herbaty.

Tajemnica odprężającego, antystresowego aromatu tkwi natomiast w ekstrakcie imbiru.Wyciąg ze świeżego korzenia tej rośliny ma właściwości rozgrzewające i przyczynia się do poprawy krążenia.

Systematyczne, podczas każdej kąpieli, stosowanie Żelu pod prysznic w widoczny sposób modeluje sylwetkę i poprawia jakość skóry, czyniąc ją świetlistą, sprężystą i jedwabiście gładką.

Sposób użycia jest niezwykle prosty: wystarczy odrobinę żelu nanieść na zwilżoną skórę i przy pomocy gąbki, okrężnymi ruchami, zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, od dołu ku górze energicznie wmasowywać w całe ciało.

200ml

Cena: 16 PLN

TEST REDAKCJI

Testowała Alicja: Żel Korany - Ziołowa Dieta Kosmetyczna - uzupełnia preparat anty-cellulitowy z tej samej linii. Piling ma płynną konsystencję i drobinki, które bardzo dobrze radzą sobie z oczyszczeniem skóry. Używanie pilingu jest bardzo przyjemne z uwagi na przepiękny ziołowy zapach. To jak aromaterapia pod prysznicem. Piling jest bardzo delikatny. Postanowiłam stosować go nie tylko do ciała, ale także do otarzy, omijając jednak okolice oczu.

Beauty Mission: Wyniki testu TUTAJ

Share this product