HR Lash Queen Feline Extravaganza - Tusz do Rzęs

HR Lash Queen Feline Extravaganza - Tusz do Rzęs

Kultowy tusz do rzęs Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks nadaje rzęsom majestatycznej objętości. Słynący ze swego wyjątkowego i odważnego wzoru, Lash Queen Feline Blacks to absolutny sukces na całym świecie.
Wraz z mascarą Lash Queen Feline Extravaganza marka Helena Rubinstein zapisuje nowy rozdział: wyszukanej ekstrawagancji i najwyższego kunsztu. Przerysowany makijaż oczu to wizytówka współczesnej kobiety. Wraz z pierwszą aplikacją LASH QUEEN FELINE EXTRAVAGANZA, rzęsy stają się ekstrawagancko pogrubione i drapieżnie wydłużone. Głębia, intensywność, fascynacja, nieodparty urok spojrzenia „kocich oczu”.
Zupełnie jak drogocenny klejnot, Lash Queen Feline Extravaganza wyróżnia się na tle innych tuszów do rzęs swą błyszczącą szatą czarnego lakieru z akcentami złota. Nadaje się również do wrażliwych oczu oraz dla osób noszących szkła kontaktowe.

175 PLN

Dostępny wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Kasia: Absolutnie znakomity tusz do rzęs! Rzęsy wyglądają jak prawdziwe, a są ekstremalnie wydłużone, pogrubione, podkręcone. Piękne pod niebo. Bardzo ładnie rozdzielone, nie zlepione. Tusz nie osypuje się. Odpowiedni dla wrażliwców. Łatwy w aplikacji. Efekt WOW gwarantowany! Polecam.

Share this product