HERBATINT Królewska odżywka w kremie

HERBATINT Królewska odżywka w kremie
Królewska Odżywka w kremie Herbatint odżywia i głęboko restrukturyzuje twoje włosy. Wspaniały sposób, aby włosy były miękkie, nabrały połysku, a ich rozczesywanie stało się niezwykle łatwe.
Zastosowanie Królewskiej Odżywki w kremie to intensywny, regenerujący zabieg. Wzbogacona o białka i witaminę F unikalna formuła, łączy zalety aloesu, olejku jojoba i wyciągów z kiełków pszenicy. Odżywia i rewitalizuje włosy suche, zniszczone lub farbowane. Zastosowana po koloryzacji, dzięki niskiemu pH, doskonale zamyka łuski włosów i przywraca włosom naturalną równowagę. Utrzymuje głębię koloru: włosy są miękkie jak jedwab, kolor jest intensywny i lśniący. Formuła nie zawiera parabenów i silikonów. Witamina F, lepiej znana jako Omega 3, złożona z mieszanki trzech niezbędnych kwasów tłuszczowych (AGE): kwasu linolowego, kwasu alfa-linolenowego i kwasu arachidonowego, sprzyja integralności włosów i skóry, przekształcając Królewską Odżywkę Herbatint w dobrego sojusznika w walce o piękno i zdrowie. Aby uzyskać najlepszy rezultat, używaj jej razem z Szamponem Normalizującym Herbatint lub Szamponem Rumiankowym Herbatint.

260ml/ cena ok.37 pln

TEST REDAKCJI

Herbatint Królewska odżywka w kremie bardzo dobrze sobie radzi z suchymi włosami, powiedziałabym nawet, że jest specjalistką od zniszczonych, przesuszonych, farbowanych włosów. Zawiera olej jojoba, organiczny wyciąg z aloesu i ekstrakt z kiełków bezglutenowej pszenicy, co bardzo dobrze odżywia włosy i intensywnie je regeneruje. Dobrze jest pozostawić ją na włosach przez ok.5 min, aby zadziałała jak opatrunek na zniszczone włosy i porządnie je odbudowała. Efekty są rewelacyjne. Włosy miękkie, pełne połysku, świetnie się układają. Odżywka bardzo skutecznie zamyka łuskę włosa, zatem włosy się dobrze rozczesują.

Share this product