GLOV Quick Treat

GLOV Quick Treat

Rozmazał Ci się makijaż a spieszysz się na ważne spotkanie? Przesadziłaś z różem, a nie masz czasu na zmycie całego make-upu i jego ponowne nałożenie? Od teraz to żaden problem. GLOV Quick Treat. Teraz szybko i skutecznie poprawisz makijaż wyłącznie za pomocą wody.

W skład włókien wchodzi Poliamid i Poliester. W odpowiedniej kombinacji lepiej spełniają wymagania różnych typów skóry, od tłustej po mieszaną i suchą. Poliamid jest odpowiedzialny za absorbcje wody, a Poliester za absorbcję tłuszczy.

Taka kombinacja powoduje, że po zastosowaniu GLOV Hydro Demaquillage powierzchnia skóry pozostaje w naturalnej harmonii hydro-lipidowej.

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć GLOV Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry - mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

GLOV został wykonany z włókien stworzonych w mikro-technologii, które wykazują doskonałe właściwości oczyszczające, redukujące nadmiar sebum oraz delikatnie peelingujące. Podczas stosowania pobudzają mikrokrążenie skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, wygładzona i jędrna. GLOV przeznaczone są do wszystkich rodzajów cery, także tej najbardziej wrażliwej i wymagającej. Stanowią alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki.

1 szt/ 14 PLN na stronie www.glov.co

TEST REDAKCJI

Kasia: To jeden z najbardziej niezwykłych produktów, jakie testowałam. Glov Quick Treat jest zbawieniem dla wszystkich makijażo-holiczek, makijażo-eksperymentatorek, makijażo-perfekcjonistek. Do tej pory, jeśli nie udał mi się jakiś eksperyment makijażowy kończyło się to zmywaniem całej twarzy, a w najlepszym przypadku kawałka twarzy laughing. Po kilku takich próbach, efekt był opłakany. Oczy lub usta (bo na nich najczęściej eksperymentuję) stawały się zaczerwienione i podrażnione. A teraz... dzięki sprytnej Glov Quick Treat mogę się znacznie dłużej bawić makijażem... bezkarnie. Zero podrażnień, perfekcyjne i szybkie rozmalowanie. Wystarczy delikatnie przyłożyć Glov do twarzy i mam wrażenie, że makijaż jest wsysany w Glov, a z twarzy po prostu znika!  Idealne jest to, że Glov Quick Treat jest mała więc można działać z zegarmistrzowską precyzyją. Idealnie się sprawdza, gdy tusz odbije się na powiece, albo gdy osypią się cienie...szybko zmywamy i po kłopocie. Glov jest świetna i teraz już zawsze ze mną w torebce. Ma swoje zaszczytne miejsce obok komórki, portfela i błyszczyka! smile

Share this product