EMOLIUM Diabetix ochronny żel do mycia

EMOLIUM Diabetix ochronny żel do mycia

Ochronny żel do mycia ciała i twarzy Emolium Diabetix to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków. Dzięki zawartym w nim emolientom działa na czterech płaszczyznach, zarówno na powierzchni, jak i w naskórku. Delikatnie oczyszcza i przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpieczając przed podrażnieniami. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Kompleks Hydra10, złożony z 10 składników nawilżających, w tym Urea i Aloe Vera, przywraca długotrwałe nawilżenie i wygładzenie.

10 witamin: A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP oraz Benfotiamina odżywiają wymagającą skórę diabetyka.

Prebiotyk Biolin pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry, zwiększając jej odporność i łagodząc podrażnienia.

Nanieść niewielką ilość żelu na dłonie i delikatnie rozprowadzić na zwilżonej skórze całego ciała. Spłukać letnią wodą. Delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania.

  • Łagodnie myje i natychmiastowo nawilża
  • Redukuje podrażnienia
  • Skutecznie łagodzi uczucie pieczenia i świądu

Zaawansowana formuła preparatu została opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami. Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.

30 zł (200 ml), 60 zł (400 ml)

TEST REDAKCJI

Bożena: Emolium Diabetix jest linią, która jest jak stworzona dla mnie. Przez lata nieprawidłowej diety nabawiłam się cukrzycy stopnia 2, co niestety widać nie tylko na wadze, ale także na przesuszonej skórze całego ciała. Stosowałam już linię Emolium, dla skóry bardzo suchej, ale Diabetix w pełni odpowiada moim potrzebom. Żel do mycia Emolim Diabetix jest delikatny, ma mleczny kolor. Można rozprowadzić go na skórze, lub sprowokować go do zmienia w pianę. Bez względu na sposób aplikacji efekt jest super, ponieważ skóra po myciu nie jest przesuszona. I to jest super. Bardzo polecam.

Share this product