EISENBERG Niewidoczny podkład korygujący

EISENBERG Niewidoczny podkład korygujący

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Po zastosowaniu kosmetyku nawilżającego delikatnie rozprowadzić lub wklepać opuszkami palców, gąbką lub pędzelkiem, zaczynając od środka twarzy na zewnątrz.

Fond de Teint Correcteur Invisible
Formula Trio-Molecular®

- Trwałość 12 godzin
- Idealny Efekt
- SPF 25 PA+++

Eisenberg postanowił wejść w świat makijażu z cennym sprzymierzeńcem urody i perfekcyjnego wyglądu każdej karnacji.

Niewidoczny podkład korygujący

Wyjątkowy podkład Eisenberg pozwala uzupełnić codzienną pielęgnację makijażem i zapewnia, dzięki opatentowanej(1) innowacji, całkowicie niewyczuwalny i niewidoczny efekt drugiej skóry oraz idealną trwałość na 12 godzin w każdym klimacie.

Wspaniale wyglądająca skóra jest zregenerowana dzięki działaniu Formuły Trio-Moléculaire® oraz wyciągów z Granatu i Słodkich Migdałów.

Opatentowana formuła - Nietłusta / Nie zatyka porów Testowany oftalmologicznie

(1)Nowa technologia polimerów połączonych z cukrami zapewnia długotrwały perfekcyjny efekt przy wyjątkowo delikatnej teksturze, która utrzymuje nawilżenie skóry.

30ml/ cena: 349 PLN

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Anna: Eisenberg Niewidoczny podkład korygujący to najlepszy podkład, jaki do tej pory, w trakcie mojego 37 letniego życia, stosowałam. To jak używanie trików Photoshopa podczas codziennego makijażu, ale w realnym świecie, a nie w cyfrowym! Absolutna rewelacja! Podczas pierwszej aplikacji, podkład wyrównuje koloryt skóry tworząc delikatną, niewidoczną warstwę. Przy drugiej aplikacji, cera ma jednolity kolor o pięknym odcieniu. Wygląda ultra- naturalnie. Dodam, że nie mam idealnej cery: przebarwienia, drobne zmarszczki i krostki po wypryskach. To wszystko chcę zatuszować, ponieważ jestem perfekcjonistką i lubię dobrze, ale naturalnie wyglądać. Niewidoczny podkład Eisenberg jest genialny. Stwierdzenie „bez efektu maski” to za mało! Ten podkład tworzy ze skórą doskonałą jedność. Perfekcyjna skóra na co dzień to jeden atut, a drugi jest taki, że autentycznie pielęgnuje skórę. Stosuję ten podkład od trzech miesięcy i muszę przyznać, że wygląda ona coraz lepiej. Jeśli chodzi o trwałość wg. moich obserwacji podkład Eisenberg utrzymuje się ponad 12 godzin. Bardzo polecam tego perfekcjonistę!

Share this product