• Start
  • Testy
  • Domowe SPA
  • DR IRENA ERIS Clinic Way 1° Hialuronowe wygładzenie Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+ 2°

DR IRENA ERIS Clinic Way 1° Hialuronowe wygładzenie Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+ 2°

DR IRENA ERIS Clinic Way 1° Hialuronowe wygładzenie Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+ 2°
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

CLINIC WAY ŚWIATOWA INNOWACJA W PIELĘGNACJI ANTI-AGING
Pierwsza linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym i hamującym procesy starzenia się skóry, bazująca na unikalnym na skalę światową odkryciu naukowców: rewolucyjnym REAKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™*. Wzbogacenie formuły o Aqua Calcis gwarantuje bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej skóry.


* ZGŁOSZENIE PATENTOWE

Dermomaska przeciwzmarszczkowa – koi i łagodzi podrażnienia, nawilża, niweluje ślady zmęczenia, a jednocześnie skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych poprzez:
Hialuronian – składnik o silnym działaniu nawilżającym, stymulującym regenerację i formowanie się nowych komórek skóry. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody, silnie nawilża i wygładza skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem. Skóra pozostaje elastyczna i jędrna.
Ekstrakt ze złotej algi – biologiczny czynnik ochronny, odpowiedzialny za ochronę i regenerację komórkową DNA. Odbudowuje i wzmacnia barierę lipidową skóry. Blokując wydzielanie mediatorów stanów zapalnych zmniejsza nadwrażliwość skóry, przyspieszając proces regeneracji. Wraz z wit. E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.
Reakywator odnowy skóry FGF1 LMS™ z technologią transportu dermalnego Lipo-Sphere – hamuje proces starzenia skóry uruchamiając silną i długotrwałą reaktywację procesów odnowy na trzech poziomach.
Aqua Calcis – farmakopealna woda wapienna, o właściwościach antyseptycznych, kojących i łagodzących podrażnienia.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*:
- koi i łagodzi podrażnienia (68%),
- skóra miękka w dotyku (93%),
- poprawa nawilżenia (79%),
- poprawa wygładzenia (75%),
- redukcja zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych o 21%
* Wyniki badań w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Sposób użycia:
Po nałożeniu dermomaski na oczyszczoną skórę twarzy należy pozostawić ją na 20 minut do wchłonięcia. Pozostałość wklepać opuszkami palców w skórę lub ewentualny nadmiar delikatnie usunąć zwilżonym płatkiem kosmetycznym. Stosować zamiennie z kremem na noc 1-2 razy w tygodniu jako uzupełnienie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

PRODUKT HIPOALERGICZNY.

Kosmetyki Clinic Way dostępne są wyłącznie w aptekach.

 

75ml/ cena: 49 PLN

TEST REDAKCJI

DR IRENA ERIS Clinic Way 1° Hialuronowe wygładzenie Dermomaska przeciwzmarszczkowa 1°+ 2°

Monika: Stosuję tę maskę już od miesiąca, dwa razy w tygodniu, poprzedzając intensywnym peelingiem enzymatycznym lub mechanicznym. Dość grubą warstwę maski pozostawiam na skórze przez około 20 do 30 minut. Następnie to, co się nie wchłonęło, wklepuję w skórę. Maskę stosuję głównie na wieczór, zatem po tej maseczce nie stosuję już żadnego kremu na noc. Efekty? Niektóre efekty widać już po pierwszym zastosowaniu: skóra jest lepiej odżywiona, nawilżona, miękka, przyjemna w dotyku. Jeśli chodzi i spłycenie zmarszczek, zaczyna być to widoczne po około trzech tygodniach. Cera zdecydowanie lepiej wygląda, tak świeżo i na dobrze wypoczętą. Dobra maseczka, mam wrażliwą skórę i wszystko jest w porządku, bez podrażnień.

Share this product