Dr IRENA ERIS Body Art Smoothing Skin Technology Regenerująco-wygładzający krem do dłoni

Dr IRENA ERIS Body Art Smoothing Skin Technology Regenerująco-wygładzający krem do dłoni

Regenerujący krem do dłoni z zawartością cennego kompleksu Ureamix (wysoka koncentracja mocznika i wosku z oliwek) zapewnia miękką, aksamitną skórę dłoni, poczucie komfortu i perfekcyjnego wygładzenia.

Kombinacja wyciągów ze szlachetnych azjatyckich roślin (lotos, bambus, lilia wodna) silnie regeneruje i długotrwale nawilża.

Olej z avocado głęboko odżywia skórę i tworzy delikatny film ochronny.

Systematycznie stosowany krem już po 2 tygodniach zapewnia znaczną poprawę stanu skóry dłoni: wygładzenie skóry (78%*), nawilżenie skóry (67%*), odżywienie skóry (59%*).

100 ml

Cena: 59 PLN

TEST REDAKCJI

Monika: Kosmetyki Dr Irena Eris lubię, doceniam i często wybieram. Do tej pory korzystałam z wielu ciekawych produktów od tych przeznaczonych do pielęgnacji ciała po podkłady. To zdecydowanie dobrze skomponowane i skuteczne produkty. Krem z kolekcji Body Art potwierdza moją opinię. Ma lekką konsystencję, delikatny pudrowy zapach. Podkreślam fakt, że zapach jest naprawdę subtelny, ponieważ wiele Pań, które znam, wolą kremy do rąk o bardzo delikatnym, nie narzucającym się zapachu. Krem bardzo szybko się wchłania i od razu wygładza oraz bardzo dobrze nawilża dłonie. Warto systematycznie go stosować, wtedy skóra jest dobrze wypielęgnowana, elastyczna i dłonie zadbane.

Share this product