CIATÉ Feathered Manicure

CIATÉ Feathered Manicure

Brytyjska marka lakierów do paznokci. Założona przez Charlotte Knight
- artystkę w zdobieniu paznokci, która wprowadza na rynek nowatorskie pomysły.

Paznokcie mają szansę stać się najsilniejszym akcentem naszej stylizacji na nadchodzący sezon także dzięki modzie na ozdabianie pazurków piórami.

Ten look prezentuje marka Ciaté, która w kolekcji "Feathered Manicure" proponuje pióra w odcieniach stonowanych brązów, a także w ponadczasowe czarno-białe grochy i w kompozycji czarnego z intensywnym, neonowym kolorem.

Aby uzyskać efekt nieposkromionej dzikości paznokci, wystarczy po pomalowaniu przycisnąć do płytki pióro dostępne w zestawie, a następnie przyciąć je wedle uznania i utrwalić warstwą bezbarwnego top coatu.

Dostępne w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Anka: Jeśli potrzebujesz spektakularnego efektu, zestaw CIATÉ Feathered Manicure jest dla Ciebie! Jest to także bardzo dobry pomysł na prezent, szczególnie dla osób, które cenią oryginalną stylizację paznokci.

W zestawie znajdziesz piękne, czarne piórka z kolorowymi kropkami: granatowymi, turkusowymi, różowymi i zielonymi oraz lakier „Ivory queen”, szybkoschnącą bazę „Speed Coat”, nożyczki do paznokci oraz dwa pilniki.

Wykonywania piórkowego manicure można dość szybko się nauczyć. Na początku należy nanieść dwie warstwy lakieru „Ivory queen”. Jest to bardzo ładny odcień. Złote drobinki pięknie podkreślają kolory piórek, dlatego jest idealny jako baza pod nie, lub samodzielnie – do manicure typu nude. Po 5 minutach, gdy lakier wysechł, paznokcie należy pomalować bazą „Speed coat” i delikatnie przyłożyć piórko do mokrego paznokcia. Gdy baza wyschnie, należy delikatnie odciąć piórko i ponownie pomalować bazą. Następnie należy dopracować szczegóły pilnikiem i gotowe! Piękna piórkowa stylizacja paznokci gotowa.

Efekt bardzo mi się podoba. Zachwyca, zaciekawia, zwraca uwagę. Paznokcie wyglądają jak dzieło sztuki z misternie namalowanym wzorem. Piórami można ozdobić wszystkie paznokcie, lub tylko serdeczne, a pozostałe paznokcie pomalować na kolor w odcieniu kropek na piórkach… lub na czarno. Pomysłów może być wiele. To będzie hit!

Share this product