CHANTARELLE LIFTANGO R Lift Peptide Night Cream

CHANTARELLE LIFTANGO R Lift Peptide Night Cream

Preparat należy rozprowadzić równomiernie na skórze twarzy i szyi, delikatnie wmasować, pozostawić do wchłonięcia. Stosować wieczorem na oczyszczoną i stonizowaną skórę i omijać okolice oczu.

Liftingujący, peptydowy krem na noc dla każdego typu skóry, szczególnie dla skóry dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi, wiotkiej oraz o obniżonej objętości i gęstości, zmniejszonej elastyczności i sprężystości. Regeneruje, wygładza, wzmacnia architekturę skóry, działa przeciwzmarszczkowo, stymuluje nowe włókna elastyczne, ujędrnia. Preparat zawiera zaawansowaną formułę aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego, lipo- i cyclopeptydów, wygładzających emolientów i ekstraktów roślinnych.

Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: RETINO-PEPT - redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, CYCLO-PEPT 5 - wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy oraz GRAVI-PEPT - wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę.

Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy, regenerujący, ekstrakt z nagietka - przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Emoliencyjne składniki regenerujące: masło Shea i olej avokado - regenerują skórę i działają wygładzająco.

 

Składniki aktywne: peptyd RETINO-PEPT, peptyd CYCLO-PEPT 5, peptyd GRAVI-PEPT, ekstrakty z ryżu, z nagietka i miłorzębu, masło Shea, olej avokado.

50 ml

Cena: 178 PLN

Share this product