BIELENDA Drogocenna Mgiełka Arganowa SAMOOPALAJĄCA 2w1

BIELENDA Drogocenna Mgiełka Arganowa SAMOOPALAJĄCA 2w1
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

BIELENDA Drogocenna mgiełka samoopalająca to wyjątkowy produkt pozwalający ekspresowo uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez smug i przebarwień.

Innowacyjna formuła w bezpieczny i przyjazny sposób nadaje skórze złoty, słoneczny odcień - pierwsze efekty widoczne są już po godzinie od aplikacji.

Systematyczne stosowanie sukcesywnie przyciemnia odcień skóry, brązowi go i nadaje zdrowego, złotego kolorytu.

Mgiełka wchłania się ekspresowo, a przyjazna formuła ułatwia równomierną aplikację, zapobiegając pojawianiu się nieestetycznych smug i miejscowych przebarwień.

Piękny, egzotyczny zapach mgiełki na długo pozostaje na skórze.

150ml, cena: ok. 20zł

TEST REDAKCJI

Monika: Bielenda – Drogocenna Mgiełka Arganowa Samoopalająca. Od dwóch tygodni codziennie używam Mgiełki Samoopalającej Bielendy i muszę przyznać, że dzięki niej, zaczynam przekonywać się do samoopalaczy. Produkt jest dobrze przemyślany. Eleganckie opakowanie z atomizerem pozwala na wygodną aplikację samoopalacza na skórę. Nie musimy się martwić, że wewnętrzna strona dłoni również zostanie zabarwiona. Po prostu spryskujemy skórę równomiernie i czekamy, aż wyschnie. Preparat można dodatkowo rozprowadzić dłońmi, ale przetestowałam i uważam, że nie jest to konieczne. Pierwsze efekty naprawdę widać już po godzinie od zastosowania. Przy pierwszej aplikacji, niestety nie poradziłam sobie idealnie, ale gdy zobaczyłam „nieopalone miejsce” po prostu naniosłam na nie samoopalacz, w efekcie cała skóra ładnie zmieniła kolor. Kolor opalenia jest ładny i naturalny. Utrzymuje się ok. 7 dni. Po tym czasie równomiernie się usuwa. Można też użyć peelingu i od razu nanieść nową warstwę.

Samoopalająca mgiełka Bielendy ma bardzo przyjemny egzotyczny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.

Ogólnie oceniam ten produkt bardzo pozytywnie i zdecydowanie mogę go polecić.

Share this product