BELL CC Cream Kompleksowy fluid upiększający

BELL CC Cream Kompleksowy fluid upiększający

Kompleksowy fluid upiększający CC Cream Smart Make-Up dodaje szarej, zmęczonej i matowej skórze energii i blasku, znacznie poprawiając jej wygląd. Redukuje zaczerwienienia, zmniejsza widoczność porów, nadaje skórze zdrowo wyglądający odcień.

Niezwykle lekka i nietłusta formuła fluidu idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając naturalny makijaż i świeży efekt przez wiele godzin.

Ten sprytny fluid nie tylko upiększa Twoją cerę ale jednocześnie chroni ją i dba o jej kondycję! Zawiera kompleks specjalnie wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego i morskiego (żeń-szeń, kasztanowiec, lipa, morski glikogen), który zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

cena: 16,50 PLN

TEST REDAKCJI

Emily: Pierwsze wrażenie zrobił bardzo przyjemne, lekko wycisnęłam odpowiednią ilość kremu, dozownik jest skonstruowany tak, żeby się nie brudził, więc całość będzie zawsze czysta i świeża. Rozprowadza się bardzo dobrze, szybko się wchłania i dostosowuje do koloru skóry. Po zmyciu skóra jest promienna i czysta, bez śladów zmęczenia. Ogólna ocena 5/5.

Share this product