AHAVA Naturalne błoto morza martwego

AHAVA Naturalne błoto morza martwego

Rozprowadź obficie preparat na skórze całego ciała. Nie stosuj na otwarte rany. Pozostaw na 5-10 minut i spłucz starannie. W celu złagodzenia napięć mięśni i stawów ogrzej opakowanie błota w gorącej wodzie lub kuchence mikrofalowej przez około 2 minuty (przed podgrzaniem w kuchence otwórz torebkę, zastosuj moc – medium).  Uwaga: sprawdź temperaturę produktu przed jego aplikacją. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na skórę twarzy, włosy.

Minerały Morza Martwego to prawdziwy dar natury. Znane są ze swego dobroczynnego działania na skórę i zdolności do przywracania jej młodego wyglądu.

Osmoter® jest wyjątkową kompozycją minerałów Morza Martwego, która znajduje się we wszystkich preparatach AHAVY. Optymalizuje ona metabolizm komórkowy, wzmacnia ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz znacząco zwiększa jej stopień uwodnienia. Sprawia, że skóra wygląda młodziej, staje się jedwabista i jędrna.  

Czarne bogate w minerały błoto AHAVA głęboko oczyszcza skórę, przywraca jej naturalne nawilżenie. Sprawia, że staje się delikatna, odzyskuje blask i piękny wygląd.

Produkt dostępny w sieci Super-Pharm.

Cena: 59 zł; Pojemność: 400 gr.

TEST REDAKCJI

Kasia: Początkowo myślałam, że błoto z morza martwego, ma podobne właściwości, jak zielona glinka...może z powodu podobnej masy i koloru? W rzeczywistości to dwa zupełnie inne substancje. Przekonać się o tym można tylko używając. Błoto z morza martwego jest gęste, lepiej rozprowadza się po skórze od glinki, oczywiście ma brunatny kolor, nie zielony (ale to akurat szczegół). Zdecydowanie wolniej wysycha. W przypadku zielonek glinki prawie od razu tworzy się na skórze wyschnięta skorupa, natomiast błoto wysycha bardzo powoli.

Podstawowa jednak różnica jest w skuteczności działania. Praktycznie już po pierwszym użyciu błota, zauważysz różnicę. Regularne stosowanie, np. 2 razy w tygodniu, może wywrzeć znaczącą zmianę na skórze. Paczka starczy na 3-4 razy.

Co zauważyłam po pierwszym użyciu? Przepięknie gładką, lśniącą skórę. Byłam naprawdę mile zaskoczona, gdy zobaczyłam jak pięknie wygląda skóra na moim delokcie, rękach. Naprawdę różnica jest zdumiewająca. Cały zabieg jest dość przyjemny. Warto wcześniej wykonać porządny peeling skóry, a potem nałożyć warstwę błota. Po 15 minutach zmywa się błoto, co jest dość łatwe.

Polecam, bardzo dobry zabieg z domowego SPA.

 

Share this product