Stworzony by olśniewać

Stworzony by olśniewać

Bumble and bumble Blow Dry! Wyłącznie w sieci Sephora od stycznia 2015r.

Osiągnięcie perfekcyjnego zwiększenia objętości na sucho, niegdyś było możliwe tylko w salonie fryzjerskim przy strzyżeniu, koloryzacji bądź stylizacji na specjalne okazje; celebryci i gwiazdy stylu ulicy wpłynęli na rzesze kobiet, które chciały wygładzenia i ułożenia włosów każdego dnia.

Zwiększanie objętości podczas suszenia suszarką to znak firmowy stylizacji Bumble and bumble, który jest profesjonalną kombinacją produktów, narzędzi i technik, czy jest to przygotowywanie stylizacji podczas Nowojorskiego tygodnia mody, czy dla klientów wychodzących z salonu po jedynym w swoim rodzaju cięciu Bumble. Nowe produkty i narzędzia Bumble and bumble zaprojektowano aby pomagały osiągnąć efekt ułożenia włosów w codziennym użytku.

Wspaniały gwiazdorski styl z odpowiednimi produktami. Nowa gama produktów do stylizacji zawiera trzy aktywowane termicznie preparaty dobrane do każdego rodzaju włosów. Nowe produkty do stylizacji Bb.All-Style Blow Dry dla zdrowo wyglądających i nawilżonych włosów i Bb.Repair Blow Dry dla suchych albo zniszczonych włosów dołączają do naszych ulubionych Bb.Straight Blow Dry, które wyznaczają standardy dla długotrwałej gładkiej fryzury.

Bb.All-Style Blow Dry jest cudownym krokiem od zniszczonych do normalnych typów włosów, nawet dla włosów przetłuszczających się. Stworzy wszystko od lśniących i gładkich fryzur, po pełne i sprężyste. Krótkotrwałe zwiększanie objętości na sucho poprzez matujące pudry stało się przeszłością. Zastąpione zostało kremową formułą nadającą włosom doskonałą świeżość, kondycję i sprężystość, miękkość i połysk.

Bb.Repair Blow Dry pomaga w naprawie włosów . Odpowiedni dla mężczyzn, którzy potrzebują dodatkowego nawilżenia i naprawy. To serum w kremie pomaga nadać rozdwojonym końcówkom miękkość, gładkość i zdrowo wyglądający wygląd już do 3 dni. Odżywcza mieszanka ekstraktów z róży jerychońskiej, nawilża i przynosi suchym, zniszczonym włosom poprawę, podczas gdy naprawcza technologia zapobiega przyszłym uszkodzeniem.

Wprowadzone w 2011, Bb.Straight Blow Dry ujawnia nową definicję dla tych, którzy rozpaczliwie próbują zapanować nad swoimi włosami. Idealny preparat do włosów kręconych, szorstkich, puszących się ,niezdyscyplinowanych, który ujarzmia trudną do ułożenia fryzurę dzięki aktywowanej termicznie, lekkiej formule balsamu. Dla osób codziennie prostujących włosy, wygładzających i walczących z puszeniem przyniósł ulgę, utrzymując efekt zwiększenia objętości na sucho, miękkości i lśnienia.

Lekki wygładzający preparat redukujący skłonność włosów do puszenia się, przynoszący odżywcze nawilżenie i miękkość niesfornym fryzurom, dostarczający gładkość i wygładzenie trwające nawet do 3 dni.

All-Style and Repair Blow Dry zawierają filtry UVA/UVB do ochrony włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, chroniąc włosy przed wysuszeniem.

Bb.Straight Blow Dry, Bb.All-Style Blow Dry oraz Bb.Repair Blow Dry należy rozprowadzać równomiernie na wilgotne włosy, od nasady po końcówki. Używać samodzielnie albo rozpoczynając od Bb.Primer takich jak (Prep, Tonic, Hairdresser’s Invisible Oil Heat/UV Protective Primer), albo produktów nadających objętość (Thickening Hairspray).

Bb.Straight Blow Dry dla szorstkich, kręconych, puszących się włosów 139 zł  
Bb.All-Style Blow Dry dla zdrowo wyglądających włosów, od normalnych po przetłuszczające się 139 zł  
Bb.Repair Blow Dry dla suchych albo zniszczonych włosów 139 zł  

Bb.All-Style Blow Dry and Bb.Repair Blow Dry będą dostępne wyłącznie w sieci Sephora od stycznia 2015r.

  • No video selected.