Sprytny sposób na odrosty

Sprytny sposób na odrosty

Przedstawiamy Bb.Color Sticks!

Odrosty są prawdziwą zmorą właścicielek farbowanych włosów – wstydliwym sekretem ukrytym pod opaską lub niezręcznie przykryte mascarą do włosów. Poznaj Bb.Color Stick – wodoodporną kredkę w sztyfcie o aksamitnej formule, która błyskawicznie przykryje siwe włosy, odświeży odrosty, wypełni przerzedzenia i wyrówna kolor (idealny dla amatorek naturalnych i mniej naturalnych fryzur).

Formuła Bb.Color Sticks zawiera Velvet Color Blend – połączenie pigmentów na bazie minerałów, suchych włókien oraz mikrosfer tworzących aksamitną teksturę, która łatwo się rozprowadza na włosach i błyskawicznie nadaje im pożądany kolor. Wzbogacona o Stay-Put Seal, balsamiczna formuła utrzymuje pigment na miejscu zapewniając wygodę aplikacji i wodoodporne wykończenie. Nałóż ją jak szminkę i rozprowadź palcami.

Dostępne odcienie Bb.Color Sticks:

Blond                      włosy o kolorze jasny blond

Ciemny blond        włosy o kolorze ciemny blond do jasnego brązu

Czerwony               włosy rude

Brązowy                 włosy o kolorze średni do ciemny brąz

Czarny                    włosy o kolorze bardzo ciemny brąz do kruczej czerni

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

Dostępne w perfumeriach Sephora.

Informacje na temat Bumble and bumble.

Firma Bumble and bumble została założona w 1977 roku jako nowojorski salon fryzjerski. Zdobyła uznanie swoimi nowatorskimi fryzurami i powiązaniem ze światem mody i magazynów modowych. Obecnie działalność firmy obejmuje tworzenie pełnej linii kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów z szerokim wachlarzem szamponów, odżywek, produktów do stylizacji i pielęgnacji, jak również prowadzenie takich przedsięwzięć, jak The House of Bumble, który mieści dodatkowy salon fryzjerski, oraz Bumble and bumble University, oferujący sieciom salonów kosmetycznych Bb. szkolenia w zakresie biznesowym i projektowym. Produkty Bb. są obiektem pożądania specjalistów w dziedzinie urody i stylistów pracujących dla magazynów mody na całym świecie. Sprzedawane przez 3000 salonów, są dostępne również w wybranych ekskluzywnych sklepach detalicznych, takich jak Sephora,Bluemercury, Colette w Paryżu, Space. NK w Londynie oraz Mecca Cosmetica w Australii.

  • No video selected.