SEPHORA – ŚWIĘTA TOTALNIE EKSTRAWAGANCKIE!

Witamy w BaRock Boudoir

Szalona impreza sylwestrowa tętniąca rytmem wciągającej muzyki i wybuchów śmiechu…
Neo buduar w wydaniu POP, który kpi sobie z konwencji, w którym można przeobrazić się w romantyczną bohaterkę z krainy fantazji, nieco zuchwałą i nieposkromioną, nadchodzi rockowa Lady Santa!
Mistrzyni ceremonii, wielka kapłanka radosnych obchodów święta piękna przyszłości, Lady Santa wita znakomitości w najpiękniejszej BAROCKowej przestrzeni.

Ona, to Lady Santa, nowa Maria Antonina 3.0 o kosmicznym wyglądzie…
Femme fatale w wersji Glam, istota o wielu obliczach…
Seksowna, bladolica, obłędnie rockowa w swej pudrowanej peruce…
A towarzyszy jej wierny przyjaciel, wspaniała Kakadu…
Jest czym pragnie być, świadoma swej kontrastowości!
Lady Santa i jej oddany przyjaciel nadają ton rozkosznie rockowej imprezie świątecznej!

W swoim buduarze naturalnej wielkości, ekstrawagancja… brak umiaru: Deco Baroque i Rock obok konstelacji gwiazd opalizujących jak magiczne pochodnie. Wielka, osiemnastowieczna mieszanka nieokiełznanego awangardyzmu: parada luster, fontanna brokatów, pasiasty wir!

Kiedy Wersal spotyka Przyszłość, gdy wyimaginowana bohaterka wymyśla sobie nieistniejące święta…

To rewolucja gatunków! Święto na którym wszystko jest możliwe, a uroda aż iskrzy!

Beauty Bird - Oddany towarzysz Pięknej Lady Santa i rozrywkowy nocny ptaszek.
Przepiękna papuga kakadu lekka jak piórko, czekająca tylko na adopcję!
Olśniewające upierzenie, egzotyczny szyk spełnią wszelkie oczekiwania!

Niedbałym machnięciem skrzydła zrywa się do lotu…
Staje się nową maskotką fantastycznego Świątecznego Rock Party.

Sephora lubi pomagać!

Nowa maskotka świąteczna Sephora – Beauty Bird, czyli pluszowa milusińska papuga kakadu, jest nie tylko urocza i zabawna, ale także pomaga spełniać marzenia o lepszym życiu! Dochody z jej sprzedaży zostaną przekazane fundacji Toutes à l’école* wspierającej edukację dziewczynek z ubogich rodzin w Kambodży. To prawdziwie piękny i szlachetny prezent!

 

 

Sweet & Cosmic – brokatowy look Sephora na zimę

„Podczas szalonych, świątecznych imprez, Sylwestra oraz karnawału, brokat będzie odgrywał główną rolę w makijażowych stylizacjach. Skupiamy się na podkreśleniu oczu – spojrzenie ma być mocno roziskrzone. Aby uzyskać taki efekt możemy użyć nowych cieni do powiek Sephora 2 w 1 (Sephora Glittering Eye Duo), które łączą cień i brokat, co sprawia, że makijaż błyszczy przez długi czas. Nie zapominamy także o rzęsach – z pomocą brokatowych tuszy i linerów w jednym (Sephora Glitter Liner) dostępnych w trzech odcieniach, dodamy jeszcze większego blasku naszemu spojrzeniu. Przy tak intensywnym i błyszczącym makijażu oka, usta proponuję pomalować szminką w naturalnym odcieniu. Szalonym dodatkiem do takiej stylizacji będzie mały, rockowy tatuaż Sephora – do wyboru gwiazdka i czaszka – aplikowany specjalnym stemplem. Wszystko razem stworzy kosmiczno-baśniowy look” powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

  • No video selected.