RUSZA SKLEP INTERNETOWY SEPHORA

RUSZA SKLEP INTERNETOWY SEPHORA

Sephora to lider sprzedaży rynku kosmetyków selektywnych oraz największa sieć perfumerii na świecie, obecna na polskim rynku od 15 lat. Jest pierwszą perfumerią, która dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów.

 

NAJLEPSZY E-SKLEP W BRANŻY KOSMETYCZNEJ JUŻ W POLSCE!*

 

Początek nowej ery w zakupach kosmetyków przez Internet w Polsce – właśnie ruszył długo oczekiwany sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl! Teraz wszyscy Polacy, także mieszkańcy miast, gdzie nie ma jeszcze perfumerii Sephora, mogą kupować swoje ulubione perfumy i kosmetyki bez wychodzenia z domu.

Otwarcie sklepu internetowego Sephora w Polsce jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują wysokich standardów obsługi, oryginalnych kosmetyków najbardziej prestiżowych marek oraz dostępności 24 godziny na dobę. Jak pokazują badania firmy Gremius przeprowadzone w 2013 roku, aż 27% procent polskich internautów kupujących w Internecie zakupiło tam kosmetyki i perfumy. Coraz więcej osób deklaruje też, że zależy im na kupowaniu produktów najwyższej jakości – 20% wobec 17% w 2011 roku.

„Nowouruchomiony sklep internetowy Sephora to ważna część naszej strategii rozwoju w Polsce – stawiamy na synergię sprzedaży off-line i on-line. Wyraźny trend w handlu detalicznym zarówno w Polsce i na świecie, wskazuje na konieczność korzystania z różnych kanałów dystrybucji” – powiedział Gilles Dougoud, dyrektor generalny, Sephora Polska.

Polski sklep internetowy Sephora bazuje na najlepszych rozwiązaniach oferowanych przez platformy e-commerce sieci, działające w Stanach Zjednoczonych i Francji. Są one jednymi z najlepszych e-sklepów w branży kosmetycznej na świecie, co potwierdza m.in. przyznanie im w listopadzie 2013 roku nagrody Beauty 2.0 Award w kategorii „sklep internetowy”.

„Z analizowanych przez nas badań wynika, że niezależnie od wybieranego kanału sprzedaży, klienci mają zawsze te same, wysokie wymagania. Dlatego naszą ambicją jest, aby e-sklep Sephora był najlepszym sklepem internetowym w Polsce, spełniającym najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności, estetyki, przyjazności dla klienta i oferty produktów. Korzystamy z doświadczeń globalnej sieci Sephora, także sprawdzonych rozwiązań, które funkcjonują w Stanach Zjednoczonych czy we Francji” – powiedział Jakub Jasiński, lider projektu e-commerce w Sephora Polska.

 Polski sklep internetowy Sephora, tak samo jak stacjonarne perfumerie sieci, oferuje tysiące oryginalnych produktów pochodzących wyłącznie od autoryzowanych dystrybutorów. Unikalnym rozwiązaniem jest również możliwość sprawdzenia dostępności produktów w stacjonarnych perfumeriach Sephora w całym kraju. Szybka dostawa, dostarczanie zamówień o wartości powyżej 230 zł bezpłatnie – to tylko niektóre z korzyści dla klienta. Każda przesyłka jest starannie opakowana, a na życzenie klienta produkty są bezpłatnie pakowane na prezent. Do każdego zakupu Sephora dołącza do pięciu próbek. Na ewentualne zwroty klienci mają cały miesiąc i mogą je realizować nie tylko on-line, ale również we wszystkich perfumeriach Sephora w Polsce. Dla kupujących dostępna jest też bezpłatna infolinia.

Co ważne, również lojalni klienci Sephora znajdą coś dla siebie – wszystkie korzyści, oferty i przywileje związane z posiadaniem karty Klubu Sephora będą obowiązywały także w sklepie internetowym www.sephora.pl.

* W listopadzie 2013 r. e-sklepy Sephora w USA i Francji uzyskały nagrody Beauty 2.0 Award w kategorii „sklep internetowy”

  • No video selected.