Nowości Marc Jacobs 2017

Nowości Marc Jacobs 2017

Marc redefiniuje pojęcie piękna...

Marc redefiniuje pojęcie piękna, dostrzegając jego perfekcyjnie nieperfekcyjne oblicze. “Dostrzegam piękno w wielu rzeczach. Pociągają mnie:  każda niedoskonałość, styl, pewność siebie  i nowe doświadczenia. To niespodziewane i zaskakujące.”

Kaia Gerber, nowa amasadorka marki Marc Jacobs Beauty w roku 2017

Marc Jacobs z przyjemnością przedstawia nową ambasadorkę marki Marc Jacobs Beauty - Kaię Gerber, w jej pierwszej oficjalnej kampanii.

„Mieliśmy ogromne szczęście, że markę Marc Jacobs Beauty reprezentowały zawsze niezwykłe kobiety – od Edie Campbell po Jessicę Lange. Jesteśmy podekscytowani, że Kaia dołączyła do tej listy. Jej uroda, urok, niewiarygodna osobowość a także jej zawodowa etyka dowodzą, że niedaleko pada jabłko od jabłoni” – Marc Jacobs.  

Na zdjęciu z kampanii Kaia prezentuje nową kolekcję kosmetyków do makijażu marki Marc Jacobs Beaty: nowy żelowy eyeliner - matowy Highliner, podkład Whirl(pool) oraz nadającą rzęsom objętości maskarę O!Mega Lash w turkusowo-błękitnym odcieniu Peacock.  Zdjęcia wykonał David Sims. Za stylizację odpowiedzialna była Katie Grand. Makijaż wykonała Diane Kendal, stylizację włosów Guido Paolo a stylizację paznokci Jin Soon Choi.

“Praca z Marciem jest zawsze niewiarygodnie inspirująca. Jego energia jest zaraźliwa a zdjęcia do nowej kampanii Wiosna 2017 marki Marc Jacobs Beauty nie były wyjątkiem. Marc chciał stworzyć młody, odważny, graficzny look, który przedstawiałby wszystkie piękne kolory do oczu z nowej kolekcji. Zestawienie intensywnej maskary z Highlinerem było idealne dla naturalnej urody i wdzięku Kai. Wokół jej oka, highlinerem wykonałam mocny, graficzny kształt a następnie przedłużyłam linie aby dodać stylizacji mocniejszego charakteru. Na koniec na górne i dolne rzęsy nałożyłam maskarę w pasującym odcieniu. Pozostałe elementy twarzy postanowiłam pozostawić świeże i naturalne, uzyskując jednocześnie mocny i zabawny look.” – Diane Kendal, makijażystka.

Wiosenna kolekcja kosmetyków do makijażu Marc Jacobs Beauty, stworzona z inspiracji żeglarską kolekcją Marc Jacobs  na Wiosnę 2017 stanowi feerię kolorów. Odkryj matowy Highliner i maskarę O!Mega Lash w nowych wibrujących odcieniach! Na koniec podkreśl naturalne piękno ust nowymi, neutralnymi odcieniami pomadek New Nudes i konturówek (P)outliner.

Pomadki New Nudes Lipstick w nowych transparentnych odcieniach

Eksperymentuj z nowymi odcieniami pomadek z linii New Nudes marki Marc Jacobs Beauty. Ich ultra-nawilżająca żelowa formuła, bogata w masło monoï, ekstrakt z mirry i antyoksydant – witaminę E, pielęgnuje usta, nadając im subtelnego odcienia. Naturalny efekt i stylowe beżowe opakowanie autorstwa Marca Jacobsa. Cena: 127,00 PLN

Maskara O!Mega Lash

Dodaj rzęsom energii za sprawą intensywnych kolorów sezonu! Wybierz jeden z pięciu odcieni O!Mega Lash. Bogata formuła kosmetyku oraz czterostronna spirala współgrają, dając efekt wydłużonych, zagęszczonych, podkreślonych rzęs w wibrującym kolorze! W zestawieniu z nowym Highlinerem, pięć nowych odcieni maskary O!Mega Lash to jeszcze bardziej spektakularna intensywność koloru.

Cena: 125,00 PLN

Żelowy eyeliner Highliner eye pencil

Celebruj piękno matowego koloru wraz z żelowym Highlinerem marki Marc Jacobs Beauty. Intensywne pigmenty nowego matowego Highlinera są od dziś dostępne w dwunastu odcieniach, dopełniających klasyczną kolekcję. Trwała, wodoodporna, żelowa formuła kosmetyku zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację wzdłuż linii rzęs oraz efekt ultra-nasyconego pigmentami, matowego wykończenia makijażu.

Cena: 95,00 PLN

Pomadka Le Marc

Kolekcja pomadek Le Marc o ekskluzywnej teksturze wzbogaciła się o nowy, intensywny, najczarniejszy odcień czerni: Blacquer.

Le Marc to pomadka o trwałej, ultra-nasyconej pigmentami formule. Szykowne, nawilżone usta i trwały kolor. Ekskluzywna formuła w barwach, którym nie sposób się oprzeć. Ponadczasowy styl.

Dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora.

  • No video selected.